Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO Kľúčenka – Otto 854043

Kenka s minifigrka ulinckeho Otta pre vetkch fanikov mimoov!

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Kľúčenka – Otto
SKU 854043
Séria LEGO Minions
Cena LEGO 4,99 €

Popis produktu

Potešte svojho fanúšika filmu Mimoni: Zloduch prichádza touto milou kľúčenkou s Ottom (854071). Vďaka LEGO minifigúrke uličníckeho mimoňského hrdinu pripevnenej k odolnej kovovej retiazke s krúžkom predstavuje táto kľúčenka parádne narodeninové prekvapenie pre kamaráta, ale hodí sa aj ako drobný darček do vrecka pre účastníkov detskej narodeninovej oslavy. Táto milá kľúčenka uchová vaše kľúče v bezpečí a dá sa tiež pripnúť na batoh alebo tašku, čím jej dodá roztomilý nádych.

  • Rozosmejte každého fanúšika filmu Mimoni: Zloduch prichádza pomocou tejto LEGO Mimoni kľúčenky s Ottom, ktorej súčasťou je minifigúrka Otta na odolnej kovovej retiazke (minifigúrka sa od retiazky nedá odpojiť).
  • Vtipný narodeninový darček či prekvapenie na každú príležitosť pre deti či LEGO fanúšikov vo veku 6 a viac rokov. Kľúčenka – Otto predstavuje tiež milý drobný darček na narodeninovú oslavu alebo malé prekvapenie do darčekovej tašky.
  • Táto roztomilá kľúčenka meria vyše 15 cm na dĺžku, má teda akurátnu veľkosť na to, aby sa stala výrazným mimoňským doplnkom, ale dá sa tiež pripevniť na kľúče a vložiť do vrecka či do peňaženky.

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..