Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO 75940 Únik gallimima a pteranodona

Skvelé hračkárske výskumné vozidlo a dinosaury na tvorivé hry

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Únik gallimima a pteranodona
SKU 75940
EAN 5702016616637
Kusy 391
Séria LEGO Jurassic World
Cena LEGO 64,99 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

  • S touto súpravou LEGO® Jurassic World (75940) Únik gallimima a pteranodona sa deti môžu vžiť do úlohy dinosaurích expertov a nájsť nezvestné dinosaury vo výskumnom vozidle plnom zábavných funkcií.
  • Súprava obsahuje 3 minifigúrky, Owena Gradyho, Claire Dearingovú a vojaka, ako aj polohovateľné figúrky gallimima a pteranodona (novinka júna 2020), ktoré deti môžu polapiť vďaka vystreľovaču siete zabudovanému vo výskumnom vozidle.
  • Súčasťou výskumného vozidla je duálny kokpit pre minifigúrky,2 oddeliteľné dróny, odnímateľné a rozložiteľné laboratórium, ako aj mnoho ďalších prvkov. Nechýbajú ani 2 dinosaurie vajcia, uspávacia pištoľ a striekačka a ovládač na dróny, s ktorými môžete vymýšľať vlastné príbehy.
  • Táto 391-dielna LEGO® stavebnica ponúka zábavné, náročné a teda aj odmeňujúce tvorivé stavanie pre chlapcov a dievčatá vo veku od siedmich rokov. Predstavuje super darček pre deti na narodeniny, Vianoce či inú špeciálnu príležitosť.
  • Zostaviteľné vozidlo meria vyše 10 cm na výšku, 16 cm na dĺžku a 14 cm na šírku. Túto akciou nabitú súpravu možno skombinovať s inými súpravami zo série LEGO® Jurassic World a užiť si tak ešte viac tvorivých herných možností.
  • Túto zábavnú LEGO® Jurassic World stavebnicu poháňa detské myslenie bez hraníc. Keďže nepotrebuje batérie, akčné dinosaurie dobrodružstvá sa nikdy nekončia!
  • Sú LEGO® stavebnice pre vaše dieťa novinka? Žiadny problém. Táto dinosauria hračka z Jurského sveta sa dodáva so zrozumiteľným ilustrovaným návodom, abydeti dokázali stavať s istotou hneď po otvorení balenia.
  • LEGO® Jurassic World súpravy deťom (i dospelým fanúšikom) umožňujú zahrať sa na fantastické scénky z animovaného seriálu a filmov, vymýšľať jedinečné dinosaurie dobrodružstvá alebo jednoducho stavať zberateľské figúrky a vystaviť si ich.
  • Malí stavitelia na spájanie a oddeľovanie LEGO® kociek nepotrebujú silu dinosaurov! Od roku 1958 spĺňajú LEGO kocky tie najprísnejšie normy v odvetví a naše vlastné kritériá kvality s cieľom zaistiťkonzistentnosť a pevné výtvory.
  • LEGO® kocky a dieliky testujeme všetkými možnými spôsobmi, aby sme mali istotu, že každá súprava spĺňa tie najprísnejšie globálne normy v oblasti bezpečnosti a kvality (a aby ich nedokázali zničiť ani dinosaury!).

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..