Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO 75966 Rokfortská núdzová miestnosť

Deti sa môžu zahrať na príbehy Harryho Pottera v Dumbledorovej armáde

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Rokfortská núdzová miestnosť
SKU 75966
EAN 5702016616668
Kusy 193
Séria LEGO Harry Potter
Cena LEGO 19,99 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

  • Deti sa môžu zahrať na svoje obľúbené príbehy z Rokfortu s Dumbledorovou armádou, cvičiť kúzla na svoju tajnú misiu a poraziť zlovestné sily.
  • Súprava obsahuje 3 minifigúrky s čarovnými prútikmi, Harryho Pottera, Hermionu Grangerovú a Lunu Lovegoodovú, 2 zvieracie Patronusy, vystreľovač kúzel, mechanického smrťožrúta a podrobne spracovanú izbu so stĺpami, tabuľou a krbom.
  • Odsunutím panela nájdu deti ukryté dvere do miestnosti, v ktorej Harry Potter™ a jeho priatelia potajomky cvičia kúzla obrany proti čiernej mágii. Môžu vyčarovať patronusy, strieľať z vystreľovačov kúzel a užiť si nápaditú zábavu s mnohými ďalšími funkciami.
  • Stavebnica LEGO® Harry Potter™ (75966) Rokfortská núdzová miestnosť zavedie chlapcov i dievčatá vo veku nad 7 rokov do Rokfortskej strednej školy čarodejníckej plnej kúzel a nápaditých dobrodružstiev.
  • Celý zložený model meria vyše 7 cm na výšku, 19 cm na dĺžku a 6 cm do hĺbky. Jednotlivé časti súpravy možno pospájať v rôznych kombináciách a vymýšľať tak rôzne štýly hry.
  • Táto štýlová stavebnica zo série Harry Potter™ nepotrebuje žiadne batérie. Deti si tak môžu užívať kreatívnu zábavu, hranie sa na postavy a akčné dobrodružstvá kedykoľvek a kdekoľvek.
  • Jednoduchý a jasný návod umožňuje deťom pustiť sa ihneď do stavania a hrania. Ani tam sa však zábava nekončí. Tri parádne minifigúrky skvele vyniknú ako výstavné kúsky, prípadne ich možno skombinovať s inými súpravami zo série LEGO® Harry Potter™.
  • Vďaka LEGO® Harry Potter™ súpravám sa napínavé scénky z filmov stávajú skutočnosťou! Tieto detailné súpravy obsahujú obľúbené postavy, úžasné stvorenia a jedinečné miesta z filmov. Svet Harryho Pottera majú teda deti vo vlastných rukách.
  • Už od roku 1958 spĺňajú LEGO® kocky najprísnejšie normy v odvetví. Tie zaisťujú, že sú kocky konzistentné, kompatibilné a ľahko sa vždy skladajú a rozpájajú. Nie sú na to potrebné žiadne čary!
  • LEGO® kocky a dieliky nechávame spadnúť, ohrievame ich, stláčame, skrúcame a analyzujeme. Chceme sa tak uistiť, že každá stavebnica spĺňa najprísnejšie globálne normy v oblasti bezpečnosti.

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..