Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO 75967 Zakázaný les: Stretnutie Grawpa s profesorkou Umbridgeovou

Praktické a dobrodružné hry v Zakázanom lese s Harrym Potterom

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Zakázaný les: Stretnutie Grawpa s profesorkou Umbridgeovou
SKU 75967
EAN 5702016616675
Kusy 253
Séria LEGO Harry Potter
Cena LEGO 29,99 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

  • Táto obľúbená hračka inšpirovaná filmom Harry Potter a Fénixov rád malých čarodejníkov motivuje tvorivo myslieť, riešiť problémy a vymýšľať si zábavné príbehy a dobrodružstvá v Zakázanom lese.
  • Fanúšikovia filmov Harry Potter™ majú možnosť kúzliť spolu s 3 minifigúrkami, Harrym Potterom, Hermionou Grangerovou a Dolores Umbridgeovou, 2 kentaurami, polohovateľným obrom Grawpom a stromom, ktorý ukrýva lampáš, kosť a morčaciu nôžku.
  • Zabavte sa spolu s deťmi na ceste do Zakázaného lesa, v ktorom môžu otvoriť strom a nájsť v ňom prekvapenia, stretnúť čarovné tvory a konečne sa vysporiadať s krutou Dolores Umbridgeovou raz a navždy!
  • Stavebnica LEGO® Harry Potter™ (75967) Zakázaný les: Stretnutie Grawpa s profesorkou Umbridgeovou je obľúbeným narodeninovým darčekom pre deti staršie ako 7 rokov, ktoré zbožňujú akčné súpravy a štýlové stavebnice.
  • Uzavretý strom meria vyše 12 cm na výšku a figúrka Grawpa je vysoká asi 13 cm, takže deti sa môžu zahrať na kúzelné dobrodružstvá vo veľkom a následne si stavebnicu vystaviť.
  • Batérie nie sú potrebné. S touto praktickou Harry Potter™ hračkou si deti užijú nekonečné množstvo zábavy kedykoľvek a kdekoľvek.
  • Vďaka jednoduchému a jasnému návodu sa deti môžu okamžite pustiť do stavania a hrania. A pre ešte viac zábavy ju môžu skombinovať s inými hračkami zo série LEGO® Harry Potter™.
  • LEGO® Harry Potter™ súpravy pretvárajú napínavé scény z filmov vďaka obľúbeným postavám, úžasným stvoreniam a miestam. S týmito súpravami plnými funkcií sú čary v rukách detí.
  • LEGO® stavebnice spĺňajú najvyššie normy v odvetví, ktoré zabezpečujú, že všetky kocky sú konzistentné, kompatibilné a vždy sa ľahko skladajú a oddeľujú. Nie sú na to potrebné žiadne čary!
  • LEGO® kocky a dieliky nechávame spadnúť, ohrievame ich, stláčame, skrúcame a analyzujeme. Chceme sa tak uistiť, že spĺňajú najprísnejšie globálne normy v oblasti bezpečnosti.

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..