Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO Hedviga 75979

Zberatesk LEGO model sovy Hedvigy s krdlami imitujcimi let

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Hedviga
SKU 75979
Kusy 630
Séria LEGO Harry Potter
Cena LEGO 39,99 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

Zachyťte kúzelnú osobnosť a ladné pohyby Hedvigy, ospevovanej snehobielej sovy z filmov Harry Potter. Zberateľský model Hedvigy (75979) zo série LEGO ponúka napĺňajúci zážitok zo stavania a skvele vynikne ako výstavný kúsok.

Zostaviteľná sova Hedviga s pohyblivými krídlami
Tento 630-dielny model Hedvigy z kociek má rozpätie krídel vyše 34 cm a zobrazuje, ako práve letí doručiť dôležitý list. Po dokončení modelu hýbte rúčkou v zadnej časti a ladne pohybujte krídlami hore a nadol. Tento zberateľský model možno postaviť na podložku na stavanie spolu s LEGO minifigúrkou Harryho Pottera a ďalším menším modelom sovy Hedvigy s roztiahnutými krídlami.

Zberateľské hračky inšpirované filmom Harry Potter – skvelý darček na Vianoce alebo narodeniny
Ak hľadáte štýlový darček alebo obľúbený zostaviteľný model pre deti či fanúšikov Harryho Pottera bez ohľadu na veku, séria LEGO Harry Potter hračiek je určite tým najlepším zdrojom nekonečnej kúzelnej radosti.

  • Fanúšikov filmu Harry Potter táto zberateľská stavebnica LEGO Hedviga (75979) zaiste uchváti. Model je plný podmanivých detailov a nechýba mu ani mechanizmus pohybu krídel, vďaka ktorému sa ladne zdvíhajú nahor a dole.
  • Táto autentická hračka zobrazuje snehobielu sovu Hedvigu, ktorá doručuje dôležitý list z Rokfortu. Súčasťou súpravy je oddeliteľná LEGO minifigúrka Harryho Pottera a minihračka Hedvigy.
  • Tento detailne spracovaný model zachytáva sovu ako lieta. Posúvaním páky v zadnej časti modelu možno mávať krídlami hračky hore a nadol a vďaka šikovnému mechanizmu kĺbov sa krídla budú pohybovať autenticky.
  • Ak hľadáte štýlový darček s motívom Harryho Pottera alebo stavebnú výzvu pre LEGO fanúšikov bez ohľadu na vek, sova Hedviga je tým správnym výberom. Vhodné na narodeniny alebo Vianoce pre deti vo veku nad 10 rokov.
  • Tento mechanický zberateľský LEGO model Hedvigy má rozpätie krídel vyše 34 cm a vzdialenosť od zobáka k chvostu vyše 20 cm a je skutočne pôsobivým výstavným kúskom.
  • Táto stavebnica zo série LEGO Harry Potter nevyžaduje batérie. Krídlami možno hýbať vďaka manuálnemu mechanizmu na zadnej strane hračky.
  • Stavanie súpravy prebehne vďaka zrozumiteľnému návodu bez problémov, takže hotový výtvor v deťoch vyvolá pocit naplnenia a spokojnosti.
  • Ak hľadáte dokonalý darček pre fanúšikov filmov, séria LEGO Harry Potter ponúka stavebnice znázorňujúce pamätné scény z filmov v podobe štýlových, zberateľských hračiek. Deti tak budú mať čary vo svojich rukách.
  • LEGO stavebnice spĺňajú najprísnejšie globálne normy v hračkárskom odvetví, takže sú vždy konzistentné, kompatibilné a ľahko sa skladajú a rozpájajú – nie sú na to potrebné žiadne čary!
  • LEGO kocky a dieliky nechávame spadnúť, ohrievame ich, stláčame, skrúcame a analyzujeme. Chceme sa tak uistiť, že každá stavebnica spĺňa najprísnejšie globálne normy v oblasti bezpečnosti.

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..