Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO 75979 Hedviga

Zberateľský LEGO model sovy Hedvigy s krídlami imitujúcimi let

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Hedviga
SKU 75979
Kusy 630
Séria LEGO Harry Potter
Cena LEGO 44,99 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

  • Fanúšikov filmu Harry Potter™ táto zberateľská stavebnica LEGO® Hedviga (75979) zaiste uchváti. Model je plný podmanivých detailov a nechýba mu ani mechanizmus pohybu krídel, vďaka ktorému sa ladne zdvíhajú nahor a dole.
  • Táto autentická hračka zobrazuje snehobielu sovu Hedvigu, ktorá doručuje dôležitý list z Rokfortu. Súčasťou súpravy je oddeliteľná LEGO® minifigúrka Harryho Pottera a minihračka Hedvigy.
  • Tento detailne spracovaný model zachytáva sovu ako lieta. Posúvaním páky v zadnej časti modelu možno mávať krídlami hračky hore a nadol a vďaka šikovnému mechanizmu kĺbov sa krídla budú pohybovať autenticky.
  • Ak hľadáte štýlový darček s motívom Harryho Pottera alebo stavebnú výzvu pre LEGO® fanúšikov bez ohľadu na vek, sova Hedviga je tým správnym výberom. Vhodné na narodeniny alebo Vianoce pre deti vo veku nad 10 rokov.
  • Tento mechanický zberateľský LEGO® model Hedvigy má rozpätie krídel vyše 34 cm a vzdialenosť od zobáka k chvostu vyše 20 cm a je skutočne pôsobivým výstavným kúskom.
  • Táto stavebnica zo série LEGO® Harry Potter nevyžaduje batérie. Krídlami možno hýbať vďaka manuálnemu mechanizmu na zadnej strane hračky.
  • Stavanie súpravy prebehne vďaka zrozumiteľnému návodu bez problémov, takže hotový výtvor v deťoch vyvolá pocit naplnenia a spokojnosti.
  • Ak hľadáte dokonalý darček pre fanúšikov filmov, séria LEGO® Harry Potter™ ponúka stavebnice znázorňujúce pamätné scény z filmov v podobe štýlových, zberateľských hračiek. Deti tak budú mať čary vo svojich rukách.
  • LEGO® stavebnice spĺňajú najprísnejšie globálne normy v hračkárskom odvetví, takže sú vždy konzistentné, kompatibilné a ľahko sa skladajú a rozpájajú – nie sú na to potrebné žiadne čary!
  • LEGO® kocky a dieliky nechávame spadnúť, ohrievame ich, stláčame, skrúcame a analyzujeme. Chceme sa tak uistiť, že každá stavebnica spĺňa najprísnejšie globálne normy v oblasti bezpečnosti.

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..