Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO 75968 Privátna cesta 4

Domček pre bábiky, ktorý prekypuje kúzlami a vzrušením z filmov Harry Potter

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Privátna cesta 4
SKU 75968
Kusy 797
Séria LEGO Harry Potter
Cena LEGO 74,99 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

  • Deti sa môžu zahrať na neuveriteľné udalosti v dome rodiny Durselovcov na Privátnej ceste alebo si vymyslieť vlastné nekonečné dobrodružstvá inšpirované filmom Harry Potter™ spolu s množstvom minifigúriek a zábavných funkcií.
  • Súprava obsahuje 6 minifigúriek, Harryho Pottera, Rona Weasleyho, Dudleyho, Vernona a Petúniu Durselových a Dobbyho, ako aj figúrku sovy Hedvigy, lietajúce auto s otvárajúcou sa strechou, dverami a kufrom a množstvo ďalších autentických doplnkov.
  • Súprava LEGO® Harry Potter™ (75968) Privátna cesta 4 v sebe ukrýva napínavé scény z filmov vrátane scén z Harryho komory po schodmi, záplavy listov vylietajúcich z krbu či jeho úteku na lietajúcom aute Ford Anglia.
  • Domček pre bábiky je podnecujúcou a zábavnou hračkou pre chlapcov i dievčatá vo veku nad 8 rokov. Táto zberateľská stavebnica je zdrojom inšpirácie pre nápadité príbehy a hry s minifigúrkami a mnoho ďalšej zábavy z filmov Harry Potter™.
  • Dom meria vyše 17 cm na výšku, 16 cm na šírku a 12 cm do hĺbky a auto je dlhé vyše 12 cm Vďaka nemalým rozmerom a autentickým prvkom je táto súprava ideálna na vystavenie i na praktické hry.
  • Táto zberateľská stavebnica inšpirovaná filmom Harry Potter™ nepotrebuje batérie. Deti si môžu užiť praktickú zábavu kedykoľvek a kdekoľvek, či už samy alebo s kamarátmi a rodinou.
  • Deti sa môžu vďaka jednoduchému a jasnému návodu ihneď pustiť do stavania a hrania. Pri skúmaní domčeku pre bábiky si deti môžu vysnívať neobmedzené herné možnosti podľa svojej fantázie.
  • Hračky zo série LEGO® Harry Potter™ sú skvelým darčekom pre deti, ktoré túžia vdýchnuť život scénkam z filmu! Stavebnice LEGO Harry Potter sú plné obľúbených postáv, tvorov a miest a vašim deťom dávajú čarovnú moc!
  • LEGO® súpravy spĺňajú najvyššie normy v odvetví, čo znamená, že všetky stavebnice sú konzistentné, kompatibilné a vždy sa ľahko skladajú a oddeľujú, a to aj bez potreby kúzel! Je to tak už od roku 1958.
  • Môžete si byť istí, že všetky naše LEGO® kocky a dieliky sú pre vašedeti úplne bezpečné. Nechávame ich spadnúť, ohrievame ich, stláčame, skrúcame a analyzujeme. Chceme sa tak uistiť, že spĺňajú tie najprísnejšie globálne normy v oblasti bezpečnosti.

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..