Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO 76146 Spider-Manov robot

Spider-Manov robot a minifigúrka v zábavnej zostaviteľnej hračke s motívom superhrdinu!

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Spider-Manov robot
SKU 76146
EAN 5702016619270
Kusy 152
Séria LEGO Marvel
Cena LEGO 9,99 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

  • Tento úžasný Spider-Manov robot prináša deťom ešte krajšie dobrodružstvá so superhrdinami. Keď vložia minifigúrku dovnútra robota, spider-robot môže ísť, kam len chce. Nemá problém lapiť kohokoľvek, kto sa pripletie do cesty.
  • Robot je verzia Spider-Mana v nadrozmernej veľkosti. Má 4 pavúčie nohy vychádzajúce z chrbta a obrovskú sieť na lapanie zloduchov, ktorá mu vychádza z ruky. Vďaka otváraciemu kokpitu sa dá minifigúrka Spider-Mana vložiť do robota.
  • Deti môžu vložiť figúrku Spider-Mana dovnútra robota, napolohovať mu ruky a nohy na konkrétnu akciu a vziať si na mušku všetkých naničhodníkov! Súprava je kombinovateľná s ďalšími figúrkami superhrdinov a stavebnicami pre deti na tému Spider-Mana.
  • Chlapci a dievčatá vo veku od 6 rokov si budú s touto stavebnicou z edície LEGO® Marvel Spider-Man užívať nekonečné dobrodružstvá so superhrdinom. Najnovší darček nabitý akciami pre deti, ktoré majú rady zábavu so Spider-Manom.
  • Tento zberateľský Spider-Manov robot s výškou vyše 15 cm podnecuje mnohorakú hru plnú fantázie. Dá sa skvelo kombinovať s ďalšími robotmi z edície LEGO® Marvel, a keď je po všetkom, vystaviť ho v akejkoľvek detskej izbe.
  • Táto súprava nabitá akciou nevyžaduje batérie. Deti si môžu vychutnávať zábavu, pri ktorej využijú praktické zručnosti, kedykoľvek sa im zachce. LEGO® hračky robotov nevyžadujú batérie. Podporujú fantáziu a schopnosť riešenia problémov.
  • Obsahuje návod Instructions PLUS, vďaka ktorému si aj menšie deti môžu samostatne stavať svoje LEGO® hračky. Tento zábavný interaktívny návod s funkciami približovania a otáčania je bezplatnou súčasťou aplikácie LEGO Life pre smartfóny a tablety.
  • LEGO® Marvel Spider-Man stavebnice podporujú hry postavy plné fantázie a akčných dobrodružstiev so superhrdinami. Deti môžu predvádzať filmové scény, vlastné príbehy alebo si jednoducho svoje modely zoskupovať vo svojej štýlovej zbierke.
  • LEGO® hračky spĺňajú najvyššie normy v hračkárskom odvetví, takže sú konzistentné, kompatibilné a ľahko sa skladajú a rozpájajú (nie sú potrebné žiadne superschopnosti!) – a takto je to už od roku 1958.
  • Okrem toho, že sa LEGO Group riadi najvyššími globálnymi normami v oblasti bezpečnosti a kvality, sa LEGO® kocky nechávajú spadnúť, stláčajú sa, krútia, zahrievajú, ohýbajú, naťahujú a škriabu – aby ste si mohli byť bezpečnosťou hračky istí.

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..