Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO 76150 Spiderjet vs. Venomov robot

Spider-Man bojuje proti Venomovi a Spider-Man Noir sa rúti na pomoc!

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Spiderjet vs. Venomov robot
SKU 76150
EAN 5702016619300
Kusy 371
Séria LEGO Marvel
Cena LEGO 39,99 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

  • Tento enormne veľký Venomov robot prináša deťom ničomníka obrej veľkosti. Keď vložia minifigúrku dovnútra robota, superobrovské mechanické monštrum môže ísť, kam sa mu zachce, a siahnuť, po čom sa mu zachce – aj po Spider-Manovi a tryskáčoch!
  • Nadrozmerná verzia zloducha Venoma so 4 ramenami sa vyznačuje výnimočnými schopnosťami. Akčná minifigúrka Spider-Man Noir, ktorá je novinkou na január 2020, si ho berie na mušku v lietadle vyzbrojenom vystreľovačom diskov a raketovými strelami.
  • Do otvárateľného kokpitu sa zmestí minifigúrka Venoma. Deti mu môžu nastaviť nohy a ruky a potom ho pustiť do súboja so Spider-Manom! Pre ešte viac možností môžete súpravu kombinovať s ďalšími štýlovými LEGO® Spider-Man súpravami.
  • Deti vo veku od 7 rokov budú predvádzať so superhrdinami s touto stavebnicou v edícii LEGO® Marvel Spider-Man nekonečné dobrodružstvá. Najnovší darček plný akcie pre deti, ktoré majú rady stavebnice s motívom Spider-Mana a LEGO® minifigúrky.
  • Táto zostaviteľná hračkarobota s výškou vyše 12 cm podnecuje k mnohorakej hre plnej fantázie. Pre ešte viac možností na hranie vo fiktívnom svete si deti môžu túto stavebnicu začleniť k ďalším LEGO® stavebniciam so superhrdinami.
  • Tento skvelý darček pre deti nevyžaduje batérie. Deti si môžu vychutnávať zábavu, pri ktorej využijú svoje praktické zručnosti. LEGO® hračky robotov nevyžadujú batérie. Podporujú hry na postavy plné fantázie a schopnosť riešenia problémov.
  • Hľadáte súpravu so Spider-Manom pre nováčika vosvete LEGO® stavebníc? Žiadny problém! Súčasťou tejto hračky so superhrdinami a Venomovým robotom je aj jednoduchý návod, ktorý pomáha deťom dostať sa bez čakania k hraniu a stavaniu.
  • LEGO® Marvel Spider-Man stavebnice prinášajú dobrodružstvá so superhrdinami pre skupinové aj samostatné hranie plné fantázie. Sú určené pre deti, ktoré chcú predvádzať filmové scény, vlastné dobrodružstvá alebo jednoducho si stavebnicu vystaviť.
  • LEGO® hračky spĺňajú najvyššie normy v hračkárskom odvetví, takže sú konzistentné, kompatibilné a ľahko sa skladajú a rozpájajú (nie sú potrebné žiadne superschopnosti!) – a takto je to už od roku 1958.
  • Okrem toho, že sa LEGO Group riadi najvyššími normami v oblasti bezpečnosti a kvality, sa LEGO® kocky nechávajú spadnúť, stláčajú sa, krútia, zahrievajú, ohýbajú, naťahujú a škriabu, takže sa môžete spoľahnúť, že hračka je pre vaše dieťa bezpečná.

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..