Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO Útek z organizácie Desať prsteňov 76176

Vysokorchlostn nahaka a akn sboje!

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Útek z organizácie Desať prsteňov
SKU 76176
EAN 5702016912883
Kusy 321
Séria LEGO Marvel
Cena LEGO 19,59 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

Stavebnica LEGO Marvel Shang-Chi (76176) Útek z organizácie Desať prsteňov je plná kultových akčných scén a dobrodružstva z ďalšieho filmového hitu zo štúdia Marvel. Súčasťou setu sú úžasné postavy, vozidlá a množstvo štýlových zbraní, takže deti si môžu s touto hračkou užiť stavanie a hry a neskôr si svoj výtvor aj vystaviť.

Vysokorýchlostná akcia z Marvelovky
Deti sa môžu pridať k tým najhustejším postavám v nekonečných hrách plných fantastických dobrodružstiev spolu so Shang-Chim, Katy a Morrisom z filmu Shang-Chi a Legenda o desiatich prsteňoch od štúdia Marvel. Čakajú ich napínavé naháňačky v autách a na motorkách a užijú si aj súboje s celým hangárom zbraní. Postavia sa zoči-voči Wenwuovi, vodcovi Desiatich prsteňov, a jeho pravej ruke Razor Fistovi, ktorý bojuje s vystreľovačom diskov a pružinovým vystreľovačom šípov 1 x 4. LEGO stavebnice ponúkajú skvelý spôsob, ako sa zahrať na Marvel dobrodružstvá – a tento set vkladá akciu do rúk detí!

  • Stavebnica LEGO Marvel Shang-Chi (76176) Útek z organizácie Desať prsteňov je plná známych postáv, vozidiel a zbraní z Marvelovky Shang-Chi a Legenda o desiatich prsteňoch.
  • Obsahuje 4 minifigúrky – Shang-Chiho, Katy, Wenwu a Razor Fista. Nechýbajú ani figúrka Morrisa, SUV, 2 ostreľovacie veže a 2 motorky.
  • Dodáva sa so zábavnými doplnkami a zbraňami vrátane 2 prstencov, kuše, 2 dýk, meča a oštepu.
  • Pri stavaní a hrách s touto napínavou výstavnou stavebnicou môžu deti zažiť akčné scény a herné dobrodružstvá inšpirované filmom zo štúdia Marvel Shang-Chi a Legenda o desiatich prsteňoch.
  • Odmeňte dieťa vo veku nad 7 rokov týmto obľúbeným darčekom na narodeniny, Vianoce alebo im jednoducho doprajte nečakanú odmenu.
  • Auto meria vyše 5 cm na výšku, 13 cm na dĺžku a 6 cm na šírku. Vďaka jeho dokonalým rozmerom si s ním deti ľahko užijú praktické hry a neskôr si ho môžu vystaviť v izbičke.
  • Všetky LEGO Marvel stavebnice ponúkajú malých superhrdinom prémiové sety navrhnuté tak, aby s nimi dokázali uskutočniť všetky nápadité herné možnosti.
  • LEGO kocky a dieliky spĺňajú náročné normy v hračkárskom odvetví, takže sú vždy konzistentné, kompatibilné a dokonale sa spájajú a oddeľujú. Takto je to už od roku 1958.
  • LEGO sety nechávame spadnúť, ohrievame ich, stláčame, skrúcame a analyzujeme, aby sme mali istotu, že spĺňajú dôsledné globálne normy v oblasti bezpečnosti.

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..