Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO 76153 Helicarrier Avengerov

Superhrdinská zábava s Helicarrierom z marvelovského filmu o Avengeroch

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Helicarrier Avengerov
SKU 76153
EAN 5702016619348
Kusy 1244
Séria LEGO Marvel
Cena LEGO 129,99 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

  • Stavebnica LEGO® Marvel Avengers – Helicarrier (76153) umožňuje mladým superhrdinom zažiť akciu spolu s populárnymi minifigúrkami, vozidlami a doplnkami, ktoré poznajú z marvelovských filmov.
  • Helicarrier má rotory, guľové delá a kokpit pre 3 minifigúrky. Stavebnica obsahuje Iron Mana, Captain Marvel, Thora, Black Widow, Bojového robota, Zúrivého Nicka a nechýbajú ani M.O.D.O.K a agenti A.I.M. v podobe minifigúrok.
  • Fanúšikovia Avengerov od Marvelu si môžu znovu vytvoriť napínavé scény, vymyslieť si príbehy podľa vlastnej fantázie, pripojiť sa k obľúbeným superhrdinom, nalodiť na parádny Helicarrier a spoločne poraziť superzločinca menom M.O.D.O.K.
  • Hľadáte pre deti tú najlepšiu technologickú stavebnicu? Či už sú fanúšikmi Avengerov od Marvelu, superhrdinských figúrok, alebo len majú radi stavebnice z kociek, Helicarrier predstavuje skvelý darček pre deti vo veku 9 a viac rokov.
  • Marvel Avengers Helicarrier meria vyše 37 cm na dĺžku a umožňuje deťom zažiť superhrdinskú akciuepických rozmerov. Skvelo sa tiež vyníma vystavená v ktorejkoľvek detskej izbe.
  • Táto parádna stavebnica nepotrebuje žiadne batérie, deti si tak môžu užívať okamžitú kreatívnu zábavu a hranie sa na postavy kedykoľvek a kdekoľvek.
  • Umožnite deťom stavať a hrať sa prakticky od prvej chvíle, a to vďaka jednoduchému a jasnému návodu, ktorý umožní, že zo všetkých zábavných detailov a parádnych funkcií vyťažia maximum.
  • Stavebnice LEGO® Marvel Avengers dávajú superhrdinskú akciu z filmov do rúkpriamo deťom! Vďaka zberateľským vozidlám, strojom, budovám, minifigúrkam, zbraniam a zariadeniam dobrodružstvá plné fantázie nikdy nekončia.
  • LEGO® stavebnice spĺňajú najvyššie normy v odvetví, takže sú konzistentné, kompatibilné a vždy sa ľahko skladajú a oddeľujú. Je to tak už od roku 1958.
  • LEGO® kocky a dieliky testujeme: nechávame ich spadnúť, ohrievame ich, narážame s nimi, skrúcame a analyzujeme ich, aby sme mali istotu, že stavebnica vášho dieťaťa spĺňa tie najprísnejšie normy v oblasti bezpečnosti a kvality na svete.

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..