Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO Bitka v Starodávnej dedine 76177

Draia akcia so Shang-Chim od Marvelu

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Bitka v Starodávnej dedine
SKU 76177
EAN 5702016912890
Kusy 400
Séria LEGO Marvel
Cena LEGO 27,99 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

Epické dobrodružstvá na deti čakajú so stavebnicou LEGO Marvel Shang-Chi (76177) Bitka v Starodávnej dedine. Obsahuje veľkolepú figúrku draka a 4 ikonické postavy z filmu Shang-Chi a Legenda o desiatich prsteňoch zo štúdia Marvel.

Vzrušujúce dobrodružstvo s drakom
Tento zostaviteľný drak s kĺbovým telom sa v rukách detí zvíja ako had a obracia. Epické herné dobrodružstvá zas podnecujú minifigúrky kultových postáv vrátane Shang-Chiho, Wenwu, Xialing a Death Dealera. Na vodnú podložku môžu deti dokonca pripojiť až 2 minifigúrky a zahrať sa na vzrušujúce bojové scény. Túto vodnú podložku možno odpojiť a súboj viesť na súši. LEGO stavebnice sú skvelým spôsobom, ako sa vžiť do dobrodružstiev z príbehov Marvel. Túto výnimočnú výstavnú stavebnicu si deti skrátka zamilujú.

  • Na deti s touto stavebnicou LEGO Marvel Shang-Chi (76177) Bitka v Starodávnej dedine čakajú dobrodružstvá z filmu zo štúdia Marvel Shang-Chi a Legenda o desiatich prsteňoch.
  • Obsahuje 4 minifigúrky – Shang-Chi, Xialing, Wenwu a Death Dealera. Nechýba ani zostaviteľný pohyblivý drak s odnímateľnou vodnou základňou.
  • Deti majú možnosť zinscenovať si vzrušujúce scény z filmu Shang-Chi a Legenda o desiatich prsteňoch od štúdia Marvel, prípadne si vymyslieť vlastné nápadité príbehy.
  • Skvelý darček na narodeniny, Vianoce alebo jednoducho odmena pre malých superhrdinov a odvážnych drakobijcov od 8 rokov.
  • Drak meria vyše 22 cm na výšku, 28 cm na dĺžku a 12 cm na šírku. Má tak ideálne rozmery na praktické hry a keď sa akcia skončí, úžasné zapôsobí vystavený v izbičke.
  • Všetky stavebnice zo série LEGO Marvel deťom ponúkajú prémiové sety plné funkcií, ktoré podnietia neobmedzené a nápadité hry.
  • LEGO kocky a dieliky spĺňajú dôsledné normy v hračkárskom odvetví, takže sú vždy konzistentné, kompatibilné a dokonale sa spájajú a oddeľujú. Takto je to už od roku 1958.
  • LEGO stavebnice nechávame spadnúť, ohrievame ich, stláčame, skrúcame a analyzujeme, aby sme mali istotu, že spĺňajú prísne globálne normy v oblasti bezpečnosti a kvality.

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..