Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO 76160 Mobilná Batmanova základňa

Kopa batmanovských vozidiel, zariadení a zbraní v 1 parádnom vozidle

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Mobilná Batmanova základňa
SKU 76160
EAN 5702016619393
Kusy 743
Séria LEGO Batman
Cena LEGO 99,99 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

  • Stavebnica LEGO® DC Mobilná Batmanova základňa (76160) je plná ikonických vozidiel, parádnych zariadení a super zbraní, ktoré môžu deti použiť a pomôcť Batmanovi a Batgirl™ obkľúčiť 4 notorických zloduchov.
  • Táto „Batcave™ na kolesách“ obsahuje Batjet, BatQuad, motorku, vodný skúter, nákladné vozidlo a 6 minifigúrok z filmov o Batmanovi: Batmana, Batgirl™, Nightwinga, Mr. Freeza, Man-Bata a Bronzového tigra.
  • Otváracia strecha a bočné strany hračky poskytujú jednoduchý prístup k doplnkom v Batmanovej jaskyni Batcave™. S množstvom vecí na objavenie a 6 minifigúrkami z filmov o Batmanovi sú možnosti samostatnej hry plnej fantázie priam nekonečné.
  • Nielen fanúšikovia filmov o Batmanovi budú z narodeninového darčeka v podobe mobilnej skladacej Batcave™ nadšení. Ide o parádnu stavebnicu pre všetky deti vo veku 6 a viac rokov, ktoré zbožňujú hry plné fantázie a chcú si postaviť svoje vlastné nákladné vozidlo.
  • S rozmerom 38 cm na dĺžku má mobilná Batmanova základňa v podobe vozidla dokonalú veľkosť na okamžité hranie sa a je dosť veľká na to, aby poskytla všetko, čo dieťa potrebuje na prežitie epického superhrdinského dobrodružstva.
  • Toto Batmanovo nákladné vozidlo nepotrebuje batérie – je poháňané detskou fantáziou! A vďaka množstvu super doplnkov a zábavných funkcií si mladí superhrdinovia môžu užívať nekonečnú a okamžitú kreatívnu zábavu.
  • Priložený jednoduchý návod umožní deťom okamžite začať stavať a hrať sa, ako aj vyťažiť z parádnych funkcií a vozidiel čo najviac.
  • LEGO® DC Batman™ stavebnice vkladajú superhrdinskú filmovú akciu do rúk detí. Vďaka postavám, vozidlám, zariadeniam a zbraniam z populárnych filmov si môžu fanúšikovia vytvoriť obľúbené scény a vymyslieť svoje vlastné dobrodružstvá.
  • LEGO® stavebnice pre deti spĺňajú najvyššie normy v odvetví, takže sú konzistentné, kompatibilné a vždy sa ľahko skladajú a oddeľujú. Je to tak už od roku 1958.
  • LEGO® kocky a dieliky testujeme: nechávame ich spadnúť, ohrievame, stláčame, skrúcame a analyzujeme ich, aby sme mali istotu, že stavebnica a hračka vášho dieťaťa spĺňa tie najprísnejšie normy v oblasti bezpečnosti a kvality na svete.

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..