Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO 76162 Black Widow a naháňačka vo vrtuľníku

Malí superhrdinovia sa postavia Taskmasterovi v jeho helikoptére!

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Black Widow a naháňačka vo vrtuľníku
SKU 76162
EAN 5702016684469
Kusy 271
Séria LEGO Marvel
Cena LEGO 29,99 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

  • Úžasná obrnená helikoptéra Taskmastera ponúka superhrdinskú akciu a dobrodružstvo vo vzduchu aj na zemi. Black Widow a Yelena Belovová sú v pätách superzloduchovi, stať sa tak môže čokoľvek!
  • Taskmasterova helikoptéra s dvomi rotormi má štyri vystreľovače a dve pušky. Kokpit možno otvoriť a umiestniť doň minifigúrku. Otváracia nákladná oblasť ukrýva Taskmasterovu buginu. Čierna vdova prichádza na motorke.
  • Taskmaster začína útok na helikoptére. Black Widow vstupuje na scénu na svojej motorke. Doprevádza ju Yelena Belovová. Vďaka rotujúcim čepeliam rotora a pripraveným zbraniam sa akcia nezastaviteľne rozbieha!
  • Chlapci a dievčatá vo veku od 7 rokov si budú s touto stavebnicou z edície LEGO® Marvel Avengers užívať nekonečné dobrodružstvá so superhrdinami. Je to skvelý vianočný alebo narodeninový darček pre deti so záľubou v superhrdinoch.
  • Helikoptéra má s roztiahnutými čepeľami rotora dĺžku viac než 39 cm, vďaka čomu ponúka priamu hru vo veľkom štýle. Objavte ešte viac nápaditej zábavy v kombinácii s ďalšími LEGO® súpravami.
  • Táto stavebnica nevyžaduje batérie, deti sa tak s ňou môžu zabávať kdekoľvek a kedykoľvek. Praktické stavebnice podporujú tvorivé myslenie, hru na postavy využívajúcu fantáziu a schopnosť riešenia problémov.
  • Premýšľate o kúpe tejto stavebnice zo série LEGO® Marvel Avengers pre niekoho, kto je vo svete LEGO® stavebníc nový? Žiadny problém. Súčasťou je jednoduchý návod, takže stačí otvoriť balenie a každý sa môže okamžite pustiť do stavaniaa hry.
  • Stavebnice LEGO® Marvel Avengers prinášajú možnosť zažiť dobrodružstvá so superhrdinami. Deti môžu znova zažiť obľúbené filmové scény, vytvárať si vlastné príbehy alebo jednoducho vystaviť tieto supercool superhrdinské modely vo svojej izbe.
  • LEGO® stavebnice spĺňajú tie najprísnejšie normy v odvetví, ako aj naše vlastné kritériá kvality. Cieľom je zabezpečiť, že kocky budú konzistentné, kompatibilné a budú sa dať jednoducho pripojiť aj odpojiť aj bez superschopností.
  • LEGO® kockynechávame spadnúť, stláčame ich, krútime, zahrievame, hryzieme, ohýbame, naťahujeme a škrabeme, aby sme vás mohli uistiť, že spĺňajú najprísnejšie normy v oblasti bezpečnosti a kvality. Môžete tak spoľahnúť, že vaše dieťa je v bezpečí.

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..