Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO Sakaarianský Iron Man Tonyho Starka 76194

Nov dobrodrustv s robotmi a znmymi postavami zo sveta Marvel

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Sakaarianský Iron Man Tonyho Starka
SKU 76194
EAN 5702016913224
Kusy 369
Séria LEGO Marvel
Cena LEGO 24,49 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

Ukážte fanúšikom marveloviek nové dimenzie stavania a nápadité dobrodružstvá so sakaarianským Iron Manom Tonyho Starka od LEGO Marvel (76194). Táto veľkolepá stavebnica LEGO Marvel deťom od 8 rokov umožňuje pretvárať si scény z animovaného seriálu What If…? od štúdia Marvel na platforme Disney+ a objavovať nové príbehy z filmového sveta Marvel.

Nové príbehy so slávnymi superhrdinami
Súčasťou tohto úžasného rozšírenia filmového sveta Marvel sú 3 minifigúrky – Tony Stark, Valkýra a Watcher, ako aj zostaviteľný robot, ktorého možno prestavať na výkonné auto. Deti môžu minifigúrku Tonyho Starka vložiť do sakaarianského robota Iron Mana. Tento robotí gigant je mimoriadne polohovateľný a umožňuje deťom jeho telo počas superhrdinskej akcie rôzne otáčať. A ak potrebujú vyraziť plnou parou vpred, môžu robota prestavať na výkonné auto a vydať sa za úžasnými dobrodružstvami.

  • Táto stavebnica sakaarianského Iron Mana Tonyho Starka (76194) od LEGO Marvel privádza televízny seriál What If…? od štúdia Marvel do skutočného sveta a otvára deťom novú dimenziu nápaditých staviteľských dobrodružstiev.
  • Obsahuje minifigúrky Tonyho Starka, Valkýry a Watchera a nechýba ani zostaviteľný robot, ktorého možno prestavať na mocné vozidlo.
  • Deti môžu vložiť minifigúrku Tonyho Starka do výnimočne polohovateľného sakaarianského robota Iron Mana a pripraviť sa tak na superhrdinskú akciu. Ak túžia po rýchlosti, môžu robota prestavať na výkonné auto.
  • Zaveďte deti od 8 rokov, ktoré zbožňujú seriál What If…? od štúdia Marvel na kanáli Disney+, prípadne iné marvelovky, do centra superhrdinskej akcie s týmto úžasne transformovateľným robotom Iron Mana.
  • Tento polohovateľný robot meria vyše 15 cm na výšku a možno ho prestavať na pretekárske auto Tonyho Starka.
  • Deti môžu zbierať a kombinovať aj ďalších robotov zo série LEGO Marvel, ktorí im pripravia filmovú superhrdinskú akciu a inšpirujú ich k vymýšľaniu vlastných nápaditých príbehov.
  • Komponenty LEGO spĺňajú prísne normy v hračkárskom odvetví, takže sú vždy spoľahlivé, kompatibilné a konzistentne sa skladajú a rozpájajú. Takto je to už od roku 1958.
  • Dieliky LEGO nechávame spadnúť, ohrievame ich, stláčame, skrúcame a analyzujeme, aby sme mali istotu, že spĺňajú dôsledné globálne normy v oblasti bezpečnosti.

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..