Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO 76167 Iron Man a jeho obleky

Akčné súboje Iron mana proti dvom zloduchom a superštýlové auto Hot Rod

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Iron Man a jeho obleky
SKU 76167
EAN 5702016826784
Kusy 258
Séria LEGO Marvel
Cena LEGO 29,99 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

  • Stavebnica Iron Mana a jeho oblekov (76167) zo série LEGO® Marvel Avengers je plná nápaditých herných možností pre deti vo veku od 7 rokov. Táto všestranná súprava vkladá dobrodružstvá s Iron Manom priamo do rúk mladých superhrdinov.
  • Obsahuje minifigúrku Tonyho Starka, 2 obleky Iron Mana, 2 nepriateľských agentov A.I.M. a auto Hot Rod, v ktorom si môže zajazdiť hneď, keď ho opraví. Nechýba ani prototyp obleku Iron Mana a burger, presne ako vo filme.
  • Keď sa zločinci vlámu k Iron Manovi, deti musia zachrániť nielen jeho, ale aj jeho obleky a vzácny prototyp Iron Mana. Využijú pritom vystreľovače auta Hot Rod a energické výboje Iron Manovho obleku.
  • Táto stavebnica pre fanúšikov filmov Marvel plná zábavných funkcií a parádnych doplnkov pre hru plnú fantázie a superhrdinskej akcie, predstavuje dokonalý vianočný či narodeninový darček pre deti vo veku 7 a viac rokov.
  • Sála s oblekmi meria vyše 8 cm na výšku a auto Hot Rod meria 10 cm. Táto súprava je teda inšpiráciou na epické superhrdinské dobrodružstvá a je úžasným výstavným kúskom do detských izbičiek.
  • Nie sú potrebné žiadne batérie. Detskú fantáziu rozpúta táto praktická stavebnica kedykoľvek a kdekoľvek.
  • Vďaka jasnému návodu môžu deti ihneď začať tvoriť. Táto jednoduché príručka zakaždým zaručí maximum zábavy pri stavaní a hraní sa so štýlovými postavičkami a zábavnými funkciami na známych filmových lokalitách.
  • Súpravy zo série LEGO® Marvel Avengers obsahujú zberateľské minifigúrky, hračkárske autá, zbrane a iné vychytávky, vďaka ktorým akcia z filmov Marvel ožíva v rukách malých superhrdinov.
  • LEGO® stavebnice spĺňajú najvyššie normy v odvetví, čo znamená, že všetky LEGO hračky sú konzistentné, kompatibilné a vždy sa ľahko skladajú a oddeľujú. Robíme to tak už od roku 1958.
  • V spoločnosti LEGO Group kocky a dieliky dôsledne testujeme: hádžeme nimi, nahrievame, stláčame, skrúcame, a analyzujeme ich. Zaisťuje to, že každá LEGO® stavebnica pre deti spĺňa tie najvyššie svetové normy v oblasti bezpečnosti a kvality.

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..