Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO 76169 Thor v obrnenom robotovi

Mega superhrdinský darček – robot a minifigúrka Thora

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Thor v obrnenom robotovi
SKU 76169
EAN 5702016912746
Kusy 139
Séria LEGO Marvel
Cena LEGO 9,49 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

  • Podarujte nádejnému superhrdinovi praktickú odmenu v podobe stavebnice LEGO® Marvel Avengers Classic (76169) Thor v obrnenom robotovi a dajte superhrdinskej akcie nové rozmery!
  • Súčasťou je minifigúrka Thora, zostaviteľný robot s veľkým kladivom, ktorý mu možno uložiť do päste, ako aj menšie kladivo pre minifigúrku, ktorý sa pripája aj na nohu robota.
  • Keď deti vložia minifigúrku Thora do otváracieho kokpitu robota s obrovským kladivom v ruke, môžu zvádzať epické boje proti celému radu zloduchov.
  • Skvelý darček na narodeniny, Vianoce alebo inú príležitosť pre malých superhrdinov vo veku od 7 rokov, ktorí zbožňujú praktické stavebnicové hračky.
  • Tento trvácny zostaviteľný robot meria vyše 12 cm na výšku a je inšpiráciou pre nekonečný hry na postavy. Keď sa deň plný bojov skončí, štýlovo vyzerá vystavený v detskej izbičke.
  • Keď deti nazbierajú ďalších LEGO® Marvel robotov, otvorí sa im svet nekonečných herných možností, v ktorom si môžu vymyslieť vlastné akčné príbehy alebo sa zahrať na filmové scény.
  • LEGO® stavebnicové kocky spĺňajú prísne normy v hračkárskom odvetví, takže sú vždy konzistentné, kompatibilné a dokonale sa skladajú a rozpájajú. Takto je to už od roku 1958.
  • LEGO® dieliky nechávame spadnúť, ohrievame ich, stláčame, skrúcame a analyzujeme, aby sme mali istotu, že spĺňajú prísne globálne normy v oblasti bezpečnosti a kvality.

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..