Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO 76173 Spider-Man a Ghost Rider vs. Carnage

Rozpálená superhrdinská akcia so Spider-Manom, Carnagom a Ghost Riderom

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Spider-Man a Ghost Rider vs. Carnage
SKU 76173
EAN 5702016912784
Kusy 212
Séria LEGO Spider-Man
Cena LEGO 19,49 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

  • Stavebnica LEGO® Marvel Spider-Man: (76173) Spider-Man a Ghost Rider vs. Carnage je prémiová stavebnica, ktorá prekypuje nápaditými hernými možnosťami. Obsahuje 3 kultové postavičky zo sveta Marvel.
  • Obsahuje minifigúrky Spider-Mana, Carnaga a Ghost Ridera. Ghost Riderovo mohutné štýlové auto má zasúvaciu strechu, odnímateľné plamene a na kapote má kompresor, ktorý je zároveň vystreľovačom na tri výstupky.
  • S trojkou klasických marvelovských postáv a úžasným autom Ghost Ridera majú deti nekonečné možnosti na stavanie, hry a vystavovanie a zároveň možnosť prežiť nekonečné superhrdinské dobrodružstvá plné fantázie.
  • Pre deti vo veku od 7 rokov. Táto výnimočná stavebnica je dokonalý darček na narodeniny, Vianoce či jednoducho špeciálna odmena pre malého superhrdinu.
  • Auto Ghost Ridera meria vyše 5 cm na výšku, 19 cm na dĺžku a 7 cm na šírku, takže skvele pôsobí ako výstavný kúsok v detskej izbičke.
  • Deti môžu využiť ďalšie doplnky setu, odpojiť plamene z auta Ghost Ridera a premeniť ho na elegantné čierne auto.
  • Pre ešte viac stavebnej zábavy si deti môžu stiahnuť bezplatnú aplikáciu LEGO® Building Instructions, ktorej súčasťou je návod Instructions PLUS. Ten disponuje nástrojmi na otáčanie, približovanie a všelijaké zobrazovanie modelu.
  • Všetky stavebnice z radu LEGO® Marvel Spider-Man sú vyrobené v prémiovej kvalite a navrhnuté tak, aby ponúkali čo najviac možností pre nápadité hry podporujúce rozvoj zručností.
  • LEGO® stavebnicové kocky spĺňajú prísne normy v hračkárskom odvetví, takže sú vždy konzistentné, kompatibilné a perfektne sa skladajú a rozpájajú. Takto je to už od roku 1958.
  • LEGO® dieliky nechávame spadnúť, ohrievame ich, stláčame, skrúcame a analyzujeme, aby sme mali istotu, že spĺňajú prísne globálne normy v oblasti bezpečnosti a kvality.

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..