Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO Dračí letec Black Panthera 76186

Akn sboj vo vzduchu s Dram Letcom od Marvelu

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Dračí letec Black Panthera
SKU 76186
EAN 5702016913033
Kusy 202
Séria LEGO Marvel
Cena LEGO 13,29 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

Malí superhrdinovia si môžu s touto stavebnicou LEGO Marvel: Black Panther a dračí letec (76186) zinscenovať akčnú bitku vo vzduchu z filmu Avengers: Endgame – ide o jeden z najikonickejších lietajúcich strojov z dielne Marvelu.

Špičkový superhrdinský bojový letún
Táto autentická replika legendárneho lietajúceho stroja Black Panthera je naozaj výnimočný kúsok, ktorý deťom prinesie ten najlepší zážitok pri stavaní aj po vystavení. Tento futuristický letún z Wakandy obsahuje 4 nastaviteľné krídla – ktoré sa pohybujú dopredu, dozadu, nahor a nadol –, 2 projektilové vystreľovače a otváraciu kabínu, do ktorej možno k riadiacemu panelu posadiť minifigúrku. Stavebnica obsahuje 3 minifigúrky, ktoré inšpirujú k nápaditým hrám: Black Panther, jeho sestra Shuri a bojovník zo zlej rasy Chitauri vyzbrojený energetickým blasterom.

  • So stavebnicou LEGO Marvel: Black Panther a dračí letec (76186) sa malým superhrdinom do rúk dostane jeden z najikonickejších lietajúcich strojov v histórii marveloviek.

Obsahuje 3 minifigúrky, ktoré inšpirujú k nápaditým hrám: Black Panthera, jeho sestru Shuri a bojovníka zo zlej rasy Chitauri vyzbrojeného energetickým blasterom. Dračí letec je vybavený 2 projektilovými vystreľovačmi.

Deti môžu pohybovať krídlami tohto lietajúceho stroja dopredu, dozadu, nahor a nadol, čo im umožní zinscenovať dynamické akčné scény z marveloviek, strieľať z projektilových vystreľovačov a vyhýbať sa strelám z nepriateľského blasteru.

Jedinečný darček na Vianoce alebo na iný sviatok pre fanúšikov marveloviek vo veku od 8 rokov.

Dračí letec meria vyše 4 cm na výšku, 22 cm na dĺžku a 28 cm na šírku a ľahko ho možno spojiť s inými stavebnicami zo série LEGO Marvel.

Všetky hračky zo série LEGO Marvel ponúkajú malých superhrdinom prémiové stavebnice navrhnuté tak, aby s nimi dokázali uskutočniť všetky nápadité herné možnosti.

LEGO dieliky spĺňajú prísne normy kvality v hračkárskom odvetví, takže sú vždy konzistentné, kompatibilné a správne sa skladajú a rozpájajú. Takto je to už od roku 1958.

LEGO dieliky nechávame spadnúť, ohrievame ich, stláčame, skrúcame a analyzujeme, aby sme mali istotu, že spĺňajú dôsledné globálne normy v oblasti bezpečnosti.

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..