Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO 76186 Dračí letec Black Panthera

Akčný súboj vo vzduchu s Dračím Letcom od Marvelu

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Dračí letec Black Panthera
SKU 76186
Kusy 202
Séria LEGO Marvel
Cena LEGO 19,49 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

  • So stavebnicou LEGO® Marvel: Black Panther a dračí letec (76186) sa malým superhrdinom do rúk dostane jeden z najikonickejších lietajúcich strojov v histórii marveloviek.
Obsahuje 3 minifigúrky, ktoré inšpirujú k nápaditým hrám: Black Panthera, jeho sestru Shuri a bojovníka zo zlej rasy Chitauri vyzbrojeného energetickým blasterom. Dračí letec je vybavený 2 projektilovými vystreľovačmi. Deti môžu pohybovať krídlami tohto lietajúceho stroja dopredu, dozadu, nahor a nadol, čo im umožní zinscenovať dynamické akčné scény z marveloviek, strieľať z projektilových vystreľovačov a vyhýbať sa strelám z nepriateľského blasteru. Jedinečný darček na Vianoce alebo na iný sviatok pre fanúšikov marveloviek vo veku od 8 rokov. Dračí letec meria vyše 4 cm na výšku, 22 cm na dĺžku a 28 cm na šírku a ľahko ho možno spojiť s inými stavebnicami zo série LEGO® Marvel. Všetky hračky zo série LEGO® Marvel ponúkajú malých superhrdinom prémiové stavebnice navrhnuté tak, aby s nimi dokázali uskutočniť všetky nápadité herné možnosti. LEGO® dieliky spĺňajú prísne normy kvality v hračkárskom odvetví, takže sú vždy konzistentné, kompatibilné a správne sa skladajú a rozpájajú. Takto je to už od roku 1958. LEGO® dieliky nechávame spadnúť, ohrievame ich, stláčame, skrúcame a analyzujeme, aby sme mali istotu, že spĺňajú dôsledné globálne normy v oblasti bezpečnosti.

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..