Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO Útok na pavúčí brloh 76175

Superhrdinsk akcia v Spider-Manovom supertlovom brlohu

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Útok na pavúčí brloh
SKU 76175
EAN 5702016912876
Kusy 466
Séria LEGO Spider-Man
Cena LEGO 55,99 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

Ohromná stavebnica LEGO Marvel Spider-Man (76175) Útok na pavúčí brloh je prvým LEGO modelom úžasnej centrály tohto superhrdinu – z časti centrála plná technológií, z časti štýlová izba tínedžera!

Všetko, čo malý superhrdina potrebuje
Aj superhrdinovia si niekedy potrebujú poleňošiť u seba v izbe. Len Spider-Man však má takto úžasnú izbu! V tomto namakanom tínedžerskom brlohu má počítač, PlayStation, basketbalový kôš s vrhačom lôpt, skejtbord s rampou a nápojmi. To však nie je všetko. Izbaje zároveň prepracovanou centrálou, kde má Peter Parker svoj fotoaparát, príslušenstvo na cvičenie, motorku, železný oblek Iron Spider a dokonca vlastnú väzenskú celu. Všetko toto sa mu zíde stále, keď bude čeliť útokom superzloduchov Green Goblina a Venoma.

  • V stavebnici LEGO Marvel Spider-Man (76175) Útok na pavúčí brloh, prvej LEGO verzii technologicky vybavenej pavúčej centrály, je všetko, čo tíndežer – superhrdina potrebuje.
  • Obsahuje minnifigúrky Spider-Mana, Green Goblina a Venoma, počítač, PlayStation, basketbalové doplnky, skejt s rampou, miesto na nápoje, fotoaparát, trénerské vybavenie, motorku, oblek Iron Spidera, zbrane a väznicu.
  • Malí superhrdinovia sa v tomto sete môžu pridať k Spider-Manovi v jeho centrále. Keď však dnu vrazia dvaja superzloduchovia, je čas na boj. Pomocou Spider-Manovho úžasného príslušenstva a zručností musia situáciu zachrániť.
  • Ideálna voľba ako darček na narodeniny, Vianoce alebo inú príležitosť pre fanúšikov Marveloviek od 8 rokov, ktorí chcú svojou LEGO stavebnicou Spider-Manovho úkrytu vyniknúť medzi kamarátmi.
  • Spider-Manov ohromný úkryt meria vyše 14 cm na výšku, 41 cm na dĺžku a 17 cm na šírku a ľahko ho možno skombinovať s inými stavebnicami zo série LEGO Marvel Spider-Man.
  • Obsahuje zábavné doplnky, ako sú set pavučín, bezpečnostné obrazovky a podávač lôpt na tréning basketbalu.
  • Všetky štýlové zberateľské sety z radu LEGO Marvel Spider-Man deťom dávajú možnosť prežiť svoje obľúbené superhrdinské filmové momenty alebo si vymyslieť úplne vlastné príbehy.
  • LEGO stavebnicové kocky spĺňajú prísne normy v hračkárskom odvetví, takže sú vždy konzistentné, kompatibilné a správne sa skladajú a rozpájajú. Takto je to už od roku 1958.
  • LEGO dieliky nechávame spadnúť, ohrievame ich, stláčame, skrúcame a analyzujeme, aby sme mali istotu, že spĺňajú dôsledné globálne normy v oblasti bezpečnosti.

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..