Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO Spider-Man a duel s dronom 76195

Vzdun bojov akcia so Spider-Manom a Vulturom

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Spider-Man a duel s dronom
SKU 76195
EAN 5702016913231
Kusy 198
Séria LEGO Spider-Man
Cena LEGO 13,29 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

Fanúšikovia Marveloviek môžu vzdať hold novému filmu od štúdia Marvel, Spider-Man: No Way Home s touto akčnou stavebnicou LEGO Marvel Spider-Man a duel s dronom (76195).

Okrídlený zloduch a dron s vystreľovačom výstupkov
Ikonické rozpäté krídla zloducha Vultura sú pokušením pre pavučinu Spider-Mana. Navyše vďaka obrovskému 4-vrtuľovému dronu, ktorý Spider-Mana vytiahne do nebies, nemá okrídlený zloduch kam utiecť. Tento všestranný set obsahuje dve z najznámejších postáv zo sveta Marvel a prekypuje hernými možnosťami, tak na súši, ako aj vo vzduchu.

  • Doprajte malému fanúšikovi Marveloviek darček, ktorý mu bude každý závidieť, v podobe stavebnice LEGO Marvel Spider-Man a duel s dronom (76195). Tento vzdušný superhrdinský set privádza bojovú akciu do nebies.
  • Obsahuje 2 minifigúrky, ktoré podnietia nápadité hry – Spider-Mana a Vultura, zostaviteľný dron so 4 vrtuľami a 2 vystreľovačmi výstupkov.
  • Deti môžu Spider-Mana pripojiť k spodnej strane dronu pomocou dlhej pavučiny a užívať si tak fantastické dobrodružstvá vo vzduchu i na súši.
  • Výnimočný darček na narodeniny či na Vianoce pre fanúšikov marveloviek vo veku od 7 rokov.
  • Dron meria viac než 5 cm na výšku, 23 cm na dĺžku a 25 cm na šírku. Táto univerzálna stavebnica sa dá ľahko pripojiť k iným setom zo série LEGO Marvel.
  • Všetky hračky zo série LEGO Marvel ponúkajú malých superhrdinom prémiové stavebnice navrhnuté tak, aby s nimi dokázali uskutočniť všetky nápadité herné možnosti.
  • Dieliky LEGO spĺňajú prísne normy kvality v hračkárskom odvetví, takže sú vždy konzistentné, kompatibilné a správne sa skladajú a rozpájajú. Takto je to už od roku 1958.
  • Dieliky LEGO nechávame spadnúť, ohrievame ich, stláčame, skrúcame a analyzujeme, aby sme mali istotu, že spĺňajú dôsledné globálne normy v oblasti bezpečnosti.

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..