Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO DC Batman Batmobil Tumbler: súboj so Scarecrowom 76239

Obrnen Batmobil Tumbler z filmov Batman

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO DC Batman Batmobil Tumbler: súboj so Scarecrowom
SKU 76239
EAN 5702017100098
Kusy 422
Séria LEGO DC
Cena LEGO 39,99 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

Stavebnica LEGO DC Batman Batmobil Tumbler: súboj so Scarecrowom (76239) vkladá adrenalínovú superhrdinskú hru do rúk detí.

Ten najlepší obrnený stroj v boji proti zločinu
Batmobil Tumbler z trilógie filmov o Batmanovi, Temný rytier, je jedným z najslávnejších bojových áut v histórii filmu. Má otváraciu strechu, cez ktorú sa ľahko dostanete na miesto šoféra a pasažiera a k ovládaciemu panelu. V prednej časti auta sú pripojené 2 vystreľovače výstupkov. Je tam dokonca aj miesto na odloženie Batarangu. Súčasťou sú 2 minifigúrky: Batman s Batarangom, hákovacou zbraňou a alternatívnou hlavou „nočnej mory“, a Scarecrow s vystreľovačom výstupkov a nádobou s toxickým plynom strachu. Keď sa akcia skončí, Batmobil Tumbler skvele vynikne vystavený v detskej izbičke.

  • Stavebnica LEGO DC Batman Batmobil Tumbler: súboj so Scarecrowom (76239) vkladá adrenalínovú superhrdinskú hru do rúk detí s úžasným obrneným Batmobilom Tumbler.
  • Obsahuje zostaviteľný Batmobil Tumbler a vyzbrojené minifigúrky Batmana a Scarecrowa. Batman má navyše aj alternatívnu hlavu „nočnej mory“, ktorá je zdrojom inšpirácie pre ešte viac herných možností.
  • Malí akční hrdinovia môžu prebrázdiť mestom GOTHAM CITY v tomto namakanom obrnenom vozidle a bojovať proti slávnemu zloduchovi z filmov o Batmanovi.
  • Tento zostaviteľný Tumbler je výnimočným darčekom na narodeniny alebo Vianoce pre fanúšikov Batmana a štýlových áut od 8 rokov.
  • Vozidlo meria viac než 7 cm na výšku, 19 cm na dĺžku a 12 cm na šírku a ľahko ho možno skombinovať s ďalšími setmi LEGO DC Batman.
  • Stavebnice zo série LEGO DC Batman obsahujú štýlové postavy, vozidlá, vychytávky a zbrane, ktoré vkladajú superhrdinskú akciu do rúk detí a umožňujú im prežiť nekonečné nápadité dobrodružstvá.
  • Dieliky LEGO spĺňajú prísne normy kvality v hračkárskom odvetví, takže sú vždy konzistentné, kompatibilné a správne sa skladajú a rozpájajú. Takto je to už od roku 1958.
  • Dieliky LEGO nechávame spadnúť, ohrievame ich, stláčame, skrúcame a analyzujeme, aby sme mali istotu, že spĺňajú dôsledné globálne normy v oblasti bezpečnosti.

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..