Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO 76239 DC Batman Batmobil Tumbler: súboj so Scarecrowom

Obrnený Batmobil Tumbler z filmov Batman

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO DC Batman Batmobil Tumbler: súboj so Scarecrowom
SKU 76239
Kusy 422
Séria LEGO DC
Cena LEGO 39,99 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

  • Stavebnica LEGO® DC Batman™ Batmobil Tumbler: súboj so Scarecrowom (76239) vkladá adrenalínovú superhrdinskú hru do rúk detí s úžasným obrneným Batmobilom Tumbler.
  • Obsahuje zostaviteľný Batmobil Tumbler a vyzbrojené minifigúrky Batmana a Scarecrowa. Batman má navyše aj alternatívnu hlavu „nočnej mory“, ktorá je zdrojom inšpirácie pre ešte viac herných možností.
  • Malí akční hrdinovia môžu prebrázdiť mestom GOTHAM CITY v tomto namakanom obrnenom vozidle a bojovať proti slávnemu zloduchovi z filmov o Batmanovi.
  • Tento zostaviteľný Tumbler je výnimočným darčekom na narodeniny alebo Vianoce pre fanúšikov Batmana a štýlových áut od 8 rokov.
  • Vozidlo meria viac než 7 cm na výšku, 19 cm na dĺžku a 12 cm na šírku a ľahko ho možno skombinovať s ďalšími setmi LEGO® DC Batman™.
  • Stavebnice zo série LEGO® DC Batman™ obsahujú štýlové postavy, vozidlá, vychytávky a zbrane, ktoré vkladajú superhrdinskú akciu do rúk detí a umožňujú im prežiť nekonečné nápadité dobrodružstvá.
  • Dieliky LEGO® spĺňajú prísne normy kvality v hračkárskom odvetví, takže sú vždy konzistentné, kompatibilné a správne sa skladajú a rozpájajú. Takto je to už od roku 1958.
  • Dieliky LEGO® nechávame spadnúť, ohrievame ich, stláčame, skrúcame a analyzujeme, aby sme mali istotu, že spĺňajú dôsledné globálne normy v oblasti bezpečnosti.

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..