Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO Čarovné momenty z Rokfortu: Hodina elixírov 76383

Kzeln stavebnica uebne elixrov z filmu Harry Potter

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Čarovné momenty z Rokfortu: Hodina elixírov
SKU 76383
EAN 5702016912944
Kusy 271
Séria LEGO Harry Potter
Cena LEGO 19,94 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

Stavebnica LEGO Harry Potter Čarovné momenty z Rokfortu: Hodina elixírov (76383) je ukrytá v knihe z kociek. Po jej roztvorení sa deti prenesú na hodinu elixírov profesora Snapea.

Prenosná stavebnica na vyrábanie elixírov
Kúzelný set prekypuje prvkami a doplnkami, ktorú sú inšpiráciou pre hry na postavy. Niektoré sú vstavané, ako poličky, zatiaľ čo s inými, ako sú nábytok a rozkladacia tabuľa, možno voľne pohybovať. Okúzľujúcu stavebnicu zo série Harry Potter je možné skombinovať s inými setmi v kolekcii. Po otvorení set deti vtiahne do rôznych učební na Rokforte, kde zažijú kopu dobrodružstva. Nechýba ani charakteristicky sfarbený kryt ozdobený jedinečným motívom. Celý rad setov je možné prepojiť a vytvoriť tak 360-stupňový zážitok z hry na Rokforte.

Kúzelne odmeny, ktoré nakopnú detskú fantáziu
Široká škála LEGO stavebníc zo série Harry Potter ponúka výber fascinujúcich darčekov, ktoré okúzlia všetkých mladých čarodejníkov a fanúšikov filmov Harry Potter.

  • Stavebnica LEGO Harry Potter (76383) Čarovné momenty z Rokfortu: Hodina elixírov je herná knižka z kociek, vnútri ktorej sa ukrýva kobka s triedou na výučbu hodiny elixírov z filmov o Harrym Potterovi.
  • Obsahuje minifigúrky Draca Malfoya, Seamusa Finnigana a profesora Snapea, knihu elixírov, tabuľu, kreslo, stôl, tajnú komnatu a pozadie kobky.
  • Po otvorení knihy sa deti dostanú na hodinu elixírov s profesorom Snapeom. Výrobu elixírov si môžu nacvičiť s rôznym príslušenstvom. Nájdu tam aj tajnú komnatu!
  • Pre deti vo veku od 8 rokov. Vhodné pre malých čarodejníkov a čarodejníčky, ktorí túžia po nových dobrodružstvách s Harrym Potterom.
  • Kúzelná stavebnica z radu Čarovné momenty z Rokfortu meria vyše 12 cm na výšku, 8 cm na šírku a 4 cm do hĺbky, takže je dokonale prenosná a ľahko sa ukladá na poličku k ostatným knihám.
  • Obsahuje autentické prvky, ako sú lyžica, nôž, šálka, hrniec a fialový elixír, ako aj prostredie komnaty, ktoré deti poznajú z filmov Harry Potter.
  • Nazbierať môžu ešte viac stavebníc, pričom každá z nich je navrhnutá a vyzdobená podľa inej triedy na Rokforte. Dajú sa navzájom prepájať a môžu tak vytvoriť inovatívny 360-stupňový herný priestor.
  • Všetky stavebnice z radu LEGO Harry Potter obsahujú obľúbené postavy, zábavné prvky a známe lokality z obľúbených filmov. Sú podmanivým, praktickým a zároveň kúzelným darčekom pre malých čarodejníkov.
  • Všetky LEGO dieliky spĺňajú dôsledné normy kvality v odvetví, ktoré zabezpečujú, že sú konzistentné, kompatibilné a vždy sa ľahko skladajú a oddeľujú. Je to tak už od roku 1958.
  • LEGO sety nechávame spadnúť, ohrievame ich, stláčame, skrúcame a analyzujeme, aby sme mali istotu, že spĺňajú dôsledné globálne normy v oblasti bezpečnosti.

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..