Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO Čarovné momenty z Rokfortu: Hodina čarovania 76385

Hodina arovania z filmov Harry Potter v LEGO knihe z kociek

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Čarovné momenty z Rokfortu: Hodina čarovania
SKU 76385
EAN 5702016913491
Kusy 256
Séria LEGO Harry Potter
Cena LEGO 20,64 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

Stavebnica LEGO Harry Potter Čarovné momenty z Rokfortu: Hodina čarovania (76385) je rokfortská trieda ukrytá pod obálkou knihy z kociek. Po jej nadvihnutí sa deti prenesú na hodinu čarovania s profesorom Flitwickom.

Prenosná rokfortská trieda
Vďaka množstvu prvkov na oživenie nekonečných hier táto stavebnica plná zábavy okúzli každého fanúšika Harryho Pottera! K dispozícii je vstavaná tabuľa, polička na knihy, krb a množstvo nábytku a výbavy, ktorým možno rozšíriť hrací priestor. Deti môžu túto okúzľujúcu stavebnicu z filmov Harry Potter kombinovať s ďalšími v kolekcii. Každá po otvorení odhalí rozličné dobrodružstvo na hodinách v Rokforte. Všetky sety v tejto sérii majú odlišne sfarbené obálky a jedinečné motívy. Možno ich vzájomne spojiť a vytvoriť tak 360-stupňový zážitok z hry na Rokforte.

Kúzelné odmeny pre mladé čarodejnice a čarodejníkov
Široký výber súprav zo série LEGO Harry Potter ponúka očarujúce darčeky, ktoré potešia každého fanúšika týchto populárnych filmov.

  • Stavebnica LEGO Harry Potter (76385) Čarovné momenty z Rokfortu: Hodina čarovania je herná knižka z kociek, vnútri ktorej sa ukrýva hodina čarovania s profesorom Flitwickom z filmov o Harrym Potterovi.
  • Obsahuje minifigúrky Harryho Pottera, Čcho Čchang a profesora Flitwicka, tabuľu, poličku na knihy, krb, knihu zaklínadiel a množstvo autentických doplnkov.
  • Pod obálkou knihy deti nájdu hodinu čarovania s profesorom Flitwickom. Nechýba ani množstvo čarovných pomôcok na nacvičenie zaklínadiel a zábavné doplnky, ktoré dávajú hre nové rozmery.
  • Pre deti vo veku od 8 rokov. Kúzelný darček pre malých čarodejníkov a čarodejnice, ktorí hľadajú jedinečný spôsob, ako prežiť vzrušenie z filmov Harry Potter.
  • Kúzelná stavebnica z radu Čarovné momenty z Rokfortu meria vyše 12 cm na výšku, 8 cm na šírku a 4 cm do hĺbky, takže je dokonalá na hry na cestách a vystavenie.
  • Obsahuje autentické doplnky, ktoré deti poznajú z filmov o Harrym Potterovi, ako sú pierko a učebnica, ktoré deťom pomôžu nacvičiť si zaklínadlo levitácie.
  • Nazbierať možno ešte viac setov zo série. Každý z nich je navrhnutý podľa jednej z najúžasnejších hodín v slávnej škole Rokfort. Stavebnice možno pospájať a vytvoriť tak 360-stupňové herné prostredie.
  • Široká škála LEGO Harry Potter stavebníc ponúka obľúbené postavy, štýlové doplnky a známe miesta z čarodejníckych filmov. Sú skvelými darčekmi, ktoré podnietia nápadité hry.
  • LEGO kocky a dieliky spĺňajú náročné normy v hračkárskom odvetví, takže sú vždy konzistentné, kompatibilné a dokonale sa spájajú a oddeľujú. Takto je to už od roku 1958.
  • LEGO stavebnice dôsledne testujeme, aby sme sa uistili, že spĺňajú prísne globálne normy v oblasti bezpečnosti.

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..