Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO Harry Potter a Hermiona Grangerová 76393

Pohybliv stavebnice Harryho Pottera a Hermiony Grangerovej z kociek

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Harry Potter a Hermiona Grangerová
SKU 76393
EAN 5702016971637
Kusy 139
Séria LEGO Harry Potter
Cena LEGO 90,99 €
Dátum vydania 1. januára 2024
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

S týmito nadrozmernými LEGO modelmi Harryho Pottera a Hermiony Grangerovej (76393) urobíte na malého čarodejníka alebo čarodejnicu naozaj VEĽKÝ dojem.

Veľké ikonické figúrky
Deti môžu s týmito modelmi Harryho Pottera a Hermiony Grangerovej z kociek zažiť hromadu čarovnej zábavy. Obe figúrky merajú na výšku 26 cm a sú rovnako pohyblivé ako menšie LEGO minifigúrky: majú pohyblivé spoje na rukách, nohách a bokoch, pričom figúrka Harryho Pottera má aj otočnú hlavu. Harry má na sebe látkový habit, ktorý sa dá zložiť, a oba modely majú k dispozícii prútiky z kociek, ktoré inšpirujú deti k ďalším čarovným príbehom. A keď sa s modelmi dohrajú, môžu si týchto dvoch kamarátov z Rokfortu vystaviť v úžasnej póze. Stavebnica obsahuje 2 samostatné návody, takže sa s ňou môžu naraz zahrať dvaja stavitelia.

  • S týmito LEGO modelmi Harryho Pottera a Hermiony Grangerovej (76393) urobíte na malého čarodejníka alebo čarodejnicu naozaj VEĽKÝ dojem.
  • Obsahuje modely Harryho Pottera a Hermiony Grangerovej z kociek s pohyblivými spojmi na rukách, nohách a kolenách, pričom figúrka Harryho Pottera má aj otočnú hlavu.
  • Tieto postavy inšpirujú k nápaditým hrám na väčšej ploche. A keď sa s nimi deti dohrajú, môžu si ich čarovným spôsobom vystaviť v úžasnej póze.
  • Darujte deťom vo veku od 10 rokov tieto dve stavebnice slávnych rokfortských študentov, s ktorými sa môžu hrať alebo si ich vystaviť, aby zapôsobili na priateľov.
  • Oba modely merajú na výšku 26 cm a obsahujú 2 samostatné návody, vďaka ktorým sa môžu súčasne zabávať dvaja stavitelia.
  • Harry má na sebe látkový habit, ktorý sa dá zložiť, a oba modely držia prútiky z kociek, ktoré deti inšpirujú k realistickým pózam pri ich vystavovaní.
  • Stavebnice zo série LEGO Harry Potter obsahujú obľúbené postavy, úžasné prvky a známe miesta z populárnych rovnomenných filmov. Sú ideálnym darčekom pre deti, ktoré chcú byť súčasťou filmových kúziel.
  • LEGO stavebnice spĺňajú prísne normy kvality v odvetví, ktoré zabezpečujú, že sú konzistentné, kompatibilné a vždy sa ľahko skladajú a oddeľujú. Je to tak už od roku 1958.
  • LEGO dieliky nechávame spadnúť, ohrievame ich, stláčame, skrúcame a analyzujeme, aby sme mali istotu, že spĺňajú dôsledné globálne normy v oblasti bezpečnosti.

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..