Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO 76898 Formula E Panasonic Jaguar Racing GEN2 car & Jaguar I-PACE eTROPHY

Dve repliky pretekárskych áut Formula E a I-PACE eTROPHY Jaguar

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Formula E Panasonic Jaguar Racing GEN2 car & Jaguar I-PACE eTROPHY
SKU 76898
EAN 5702016618341
Kusy 565
Séria LEGO Speed Champions
Cena LEGO 44,99 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

  • Úžasná stavebnica s replikami dvoch pretekárskych áut (Formula E a I-PACE eTROPHY Jaguar) s realistickými detailmi. Ideálny LEGO® darček pre tých, ktorí milujú stavať autíčka a vytvárať s nimi napínavé príbehy.
  • Tieto LEGO® stavebné modely Formula E Panasonic Jaguar Racing Gen2 a Jaguar I-PACE eTROPHY dopĺňajú dve minifigúrky v pretekárskych kombinézach a štartovacia čiara s tromi svetlami pre zábavnú pretekársku akciu.
  • Nové autá zo série LEGO® Speed Champions (na január 2020) sú o 25 % väčšie než doteraz. Tieto autíčka značky Jaguar sa dokonale hodia na vystavenie alebo rýchlostné súboje s inými autami v rámci pretekárskych šampionátov u vás doma.
  • Táto 564-dielna stavebnica prináša chlapcom a dievčatám vo veku od ôsmich rokov zábavnú výzvu a inšpiruje ich pri vytváraní napínavých scén s pretekárskymi autami Jaguar, či už samostatne alebo s kamarátmi.
  • Obe pretekárske autíčka majú ideálne rozmery na hru doma alebo na cestách. Model Jaguar I-PACE eTROPHY meria 6 cm na výšku, 16 cm na dĺžku a 6 cm na šírku.
  • Stavebnica nepotrebuje batérie, postačí predstavivosť vašich detí. Vďaka tomu nikdy nemusia navštíviť boxy!
  • Či už ste skúsený staviteľ LEGO® kociek alebo nováčik, táto stavebnica obsahuje jednoduchý návod na stavanie, ktorý vám pomôže autíčka bez problémov postaviť.
  • Zberateľské stavebnice modelov áut LEGO® Speed Champions umožňujú pretekárskym fanúšikom stavať minimodely ich obľúbených áut a priniesť si napätie z pretekárskych okruhov domov.
  • LEGO® kocky spĺňajú tie najprísnejšie normy v odvetví už od roku 1958, vďaka čomu sú vždy konzistentné, kompatibilné a vždy sa ľahko oddeľujú.
  • Tieto LEGO® kocky a dieliky neúprosne testujeme a spĺňajú tie najprísnejšie globálne normy v oblasti bezpečnosti a kvality.

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..