Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO Pretekárske auto Audi S1 e-tron quattro 76921

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Pretekárske auto Audi S1 e-tron quattro
SKU 76921
Kusy 274
Séria LEGO Speed Champions
Cena LEGO 24,99 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

Model pretekárskeho auta LEGO Speed Champions Audi S1 e-tron quattro (76921) je pôsobivou LEGO replikou jedinečného auta z roku 2022, ktoré bolo inšpirované modelom Sport Quattro S1 z 80. rokov. Deti od 9 rokov si užijú zbieranie, stavanie, vystavovanie a hru s týmto hračkárskym vozidlom.

Toto zostaviteľné auto LEGO obsahuje autentické dizajnové prvky podľa skutočnej verzie: veľké zadné krídlo, zadný difúzor, dlhú kapotu, predný splitter a prepracovaný interiér s palubnou doskou. Súčasťou hračkárskeho pretekárskeho auta je aj odnímateľná strecha a minifigúrka vodiča, ktorú môžu deti posadiť dovnútra a zinscenovať si pretekárske príbehy.

Stavebnice zo série Speed Champions umožňujú deťom a vášnivým fanúšikom automobilov postaviť si repliky niektorých z najznámejších vozidiel na svete. Stavitelia si môžu vytvoriť vysokokvalitné modely z kociek LEGO s výraznými detailmi. Každé hračkárske auto možno postaviť aj pomocou aplikácie LEGO Builder, ktorá vás a vaše dieťa prevedie jednoduchým a intuitívnym staviteľským dobrodružstvom.

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..