Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO 80006 Biely dračí kôň

S touto štýlovou súpravou s motorkou Biely dračí kôň sa akčná zábava nikdy nekončí!

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Biely dračí kôň
SKU 80006
EAN 5702016617603
Kusy 259
Séria LEGO Monkie Kid
Cena LEGO 34,99 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

  • Váš malý hrdina sa môže zahrať na neobmedzené dobrodružstvá s touto súpravou LEGO® Monkie Kid™ (80006), ktorá obsahuje špičkovú motorku v tvare bieleho dračieho koňa, úkryt býčích klonov a zostaviteľné vznášadlo Monkie Kida.
  • Súčasťou tejto zberateľskej hračky sú minifigúrky Monkie Kida, Mei, Boba a Snorta vybavené zbraňami. Hry na boje zas podnieti kopec úžasných funkcií vrátane vystreľovača na motorke a vyklápateľných krídel.
  • V úkryte býčích klonov sa nachádza hliadka s 2 vystreľovačmi, ohnivou bránou a väznicou pre ešte viac herných možností. Deti si túto jedinečnú tvorivú hračku zamilujú – či samy alebo s kamarátmi.
  • Táto 259-dielna LEGO® súprava s motorkou je štýlovým darčekom na narodeniny, Vianoce alebo jednoducho ako prekvapenie pre deti staršie ako 6 rokov a ponúka zábavu i výzvy pri hodinách vzrušujúceho stavania.
  • Táto LEGO® hračkárska motorka pre deti meria vyše 7 cm na výšku, 18 cm na dĺžku a 6 cm na šírku. Má teda ideálne rozmery, ak si ju dieťa chce zbaliť do ruksaku k ďalším stavebniciam a minifigúrkam na cestách.
  • Vzbuďte detskú tvorivosť s touto stavebnicou bez potreby batérií, ktorá podnieti ich vynaliezavosť pri hrách na hrdinov epických príbehov.
  • Pomôžte aj menším deťom stavať samostatne s návodom Instructions PLUS v bezplatnej aplikácii LEGO® Life, ktorý im umožní zobraziť virtuálnu verziu modelov počas ich stavania. Nádhera!
  • Vzdelávacie hračky zo série LEGO® Monkie Kid™ inšpirované čínskymi mýtmi o Opičom kráľovi deťom pri hrách a stavaní pomáhajú s rozvojom tvorivosti, odvahy a odolnosti.
  • Na spájanie a oddeľovanie LEGO® kociek deti nepotrebujú schopnosti Monkie Kida! Od roku 1958 spĺňajú LEGO kocky tie najprísnejšie normy v odvetví s cieľom zaistiť konzistentnosť a pevné výtvory.
  • LEGO® kocky a dieliky nechávame spadnúť, ohrievame ich, stláčame, skrúcame a analyzujeme. Chceme vás tak uistiť, že všetky LEGO súpravy spĺňajú najprísnejšie globálne normy v oblasti bezpečnosti a kvality.

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..