Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO Pavúčia základňa Spider Queen 80022

asn robotick hraka Spider Queen na inscenovanie bojov

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Pavúčia základňa Spider Queen
SKU 80022
EAN 5702016911169
Kusy 1170
Séria LEGO Monkie Kid
Cena LEGO 97,99 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

Deti môžu s touto úžasnou robotickou hračkou zo série LEGO Monkie Kid: Pavúčia základňa Spider Queen (80022) zažívať neobmedzené vzrušujúce dobrodružstvá. Pohyblivý robot je vybavený pákou ovládanými cvakadlami a po jeho otvorení sa zjaví cela pre minifigúrku a laboratórium Spider Queen na výrobu robotických pavúkov. Táto unikátna stavebnica, ktorá je skvelým darčekom pre trendové deti, obsahuje 6 minifigúrok vrátane Monkey Kinga a Monkie Kida so Zlatým žezlom, ktoré sa dokáže v boji premeniť na letún.

Digitálne vylepšené stavanie
V balení nájdete zrozumiteľný a podrobný návod a ešte viac zábavy deťom prinesie návod Instructions PLUS v bezplatnej aplikácii LEGO Building Instructions, pomocou ktorého si môžu na obrazovke model približovať a otáčať počas stavania samotnej stavebnice.

Stavajte a spoznávajte
Sety zo série LEGO Monkie Kid, ktoré čerpajú inšpiráciu z rozprávok o Monkey Kingovi z klasického románu Cesta na západ a vychádzajú z kultúry a hodnôt Číny, deťom umožňujú pestovať odvahu, vytrvalosť a optimizmus prostredníctvom tvorivého stavania a hier.

  • Prenechajte deťom zvádzanie vlastných úžasných súbojov s touto stavebnicou zo série LEGO Monkie Kid (80022), ktorá obsahuje pavúčiu základňu/mobilné veliteľstvo Spider Queen.
  • Stavebnica obsahuje 6 hračkárskych minifigúrok – Spider Queen, Syntax, Monkie Kid, Pigsy, Monkey King a obyvateľ mesta –, ako aj zbrane a doplnky vrátane Zlatého žezla, ktoré sa dokáže premeniť na letún Monkie Kida.
  • Pohyblivý robot/veliteľstvo Spider Queen je vybavený pákou ovládanými cvakadlami a po otvorení „tela“ pavúka sa zjaví detailné laboratórium a cela pre minifigúrku.
  • Tento špičkový 1 170-dielikový LEGO set ponúka obohacujúci zážitok zo stavania a ukrýva v sebe netušený potenciál na hranie. Ide o skvelý darček na narodeniny alebo na sviatky pre trendové a kreatívne deti vo veku od 9 rokov.
  • Pavúčí robot meria vyše 25 cm na výšku, 34 cm na dĺžku a 44 cm na šírku, pričom ide o unikátnu hračku, ktorú si deti s hrdosťou vystavia na poličke a ukážu kamarátom v prestávkach medzi hrami.
  • Balenie obsahuje podrobný návod a dodatočnú zábavu pri stavaní deti zažijú s návodom Instructions PLUS v aplikácii LEGO Building Instructions, v ktorom nájdu aj nástroje na približovanie a otáčanie modelov na obrazovke.
  • Zberateľské stavebnice zo série LEGO Monkie Kid prinášajú nový pohľad na čínsku legendu o Monkey Kingovi prostredníctvom inovatívnych rozprávaní a inšpirujú deti k rozvoju kreativity, vytrvalosti a optimizmu.
  • LEGO dieliky spĺňajú prísne normy v hračkárskom odvetví, takže sú vždy konzistentné, kompatibilné a dokonale pevne sa spájajú.
  • LEGO prvky testujeme všemožnými spôsobmi, aby sme sa uistili, že spĺňajú prísne globálne normy v oblasti bezpečnosti.

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..