Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO Bone Demon 80028

Trojnsobn sboj det proti Bone Demon

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Bone Demon
SKU 80028
EAN 5702016911497
Kusy 1375
Séria LEGO Monkie Kid
Cena LEGO 68,59 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

Deti si môžu postaviť scénky trojnásobných súbojov proti Bone Demon s touto stavebnicou zo série LEGO Monkie Kid (80028). Najskôr si postavia 2 pavúkov, potom kryptu bielej Bone Demon, kde Monkie Kid spolu s Mei porazia duchov a Bone Scuttlera, a nakoniec škorpióna. Všetky tieto modely možno spojiť a vytvoriť tak model Bone Demon. Súčasťou setu je navyše najväčší počet dielikov, ktoré žiaria v tme, spomedzi ostatných LEGO stavebníc a nechýba ani 5 minifigúrok. Monkie Kid má vlastného bojového robota a vznášadlo, Mei má okrídlený tryskový batoh a obe minifigúrky majú vlastné zbrane, ktoré pri narastajúcich výzvach môžu neustále vylepšovať.

Tvorivá staviteľská zábava
Súčasťou balenia je ilustrovaný návod s podrobnými pokynmi, takže aj nováčikovia vo svete LEGO stavebníc môžu stavať s istotou a užiť si hru naplno.

Vzdelávacia hračka
Stavebnicové LEGO Monkie Kid hračky sú skvelými darčekmi pre deti, ktoré sa vďaka nim dozvedia zaujímavosti o čínskej kultúre a legendu o Opičom kráľovi a zároveň budú rozvíjať svoju tvorivosť.

  • Krypta, 2 pavúky, Bone Scuttler a škorpión z tejto LEGO Monkie Kid stavebnice (80028) sú vyrobené tak, aby ich bolo možné spojiť a vytvoriť tak Bone Demon, s ktorou sa deti zahrajú na trojnásobné súboje.
  • Obsahuje 5 minifigúrok, Monkie Kid, Mei, bielu Bone Demon a 2 duchov so zbraňami. Zostaviteľné zbrane Monkie Kida a Mei možno s narastajúcou obtiažnosťou súbojov aj vylepšovať.
  • Modely krypty, 2 duchov a kombinovaný model Bone Demon pozostáva z LEGO dielikov žiariacich v tme (tento set ich má najviac spomedzi všetkých LEGO stavebníc), ktoré si deti zamilujú.
  • Súčasťou tejto prémiovej stavebnice je polohovateľný bojový robot Monkie Kida so vznášadlom a okrídlený tryskový batoh Mei, ktoré deti inšpirujú vymýšľať si vlastné hrdinské misie.
  • Táto 1 375-dielna stavebnica ponúka hodiny zábavy, tvorivého stavania a hier a je tak úžasným darčekom na narodeniny, Vianoce alebo odmenou pre trendy deti od 9 rokov.
  • Celý kombinovaný model Bone Demon meria vyše 40 cm na výšku, 29 cm na šírku a 16 cm na výšku. Je tak pôsobivým výstavným kúskom, ktorý ohúri všetky deti na ihrisku.
  • Premýšľate, že tento set kúpite dieťaťu, ktoré LEGO stavebnice ešte neskladalo? Nemajte obavy. Súčasťou je podrobný ilustrovaný návod, takže stavať môže naozaj s istotou.
  • Inšpiratívne stavebnice LEGO Monkie Kid stvárňujú čínsku legendu o Opičom kráľovi v súčasnom svete a pomáhajú deťom s rozvojom optimizmu, odvahy a odolnosti prostredníctvom zábavy.
  • LEGO dieliky spĺňajú prísne normy v odvetví, ktorých cieľom je zaručiť, aby sa dieliky vždy pevne spájali do odolných modelov. Takto to je už od roku 1958.
  • LEGO dieliky nechávame spadnúť, ohrievame ich, stláčame, skrúcame a analyzujeme, aby sme zaistili ich súlad s dôslednými globálnymi normami v oblasti bezpečnosti.

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..