Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO Sandyho motorový čln 80014

Stavebnica so supertlovm motorovm lnom prinesie pri hrch na postavy rzne dobrodrustv!

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Sandyho motorový čln
SKU 80014
EAN 5702016617696
Kusy 394
Séria LEGO Monkie Kid
Cena LEGO 54,99 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

Malí hrdinovia môžu s touto sadou zo série LEGO Monkie Kid (80014) predvádzať vzrušujúce záchranné misie. Súprava obsahuje Sandyho motorový čln, robota Spider Queen a jej jaskyňu s hodvábnymi sieťami. Modely obsahujú množstvo štýlových detailov, ako napríklad rýchly vystreľovač na lodi, priehradku pre mačku či lapaciu sieť v jaskyni, vďaka čomu je to úžasný darček pre deti. Sada obsahuje 3 minifigúrky a figúrky Sandyho, mačky Mo a pavúka, ako aj štýlové zbrane – Sandyho tyč s polmesiacom a zbrane Spider Queen, vďaka ktorým nie je núdza o hru na súboje.

Digitálny návod
Súčasťou tejto zberateľskej LEGO hračky vhodnej ako darček je ilustrovaný návod a bezplatná aplikácia LEGO Building Instructions s intuitívnym návodom Instructions PLUS s nástrojmi na približovanie a otáčanie zobrazenia, vďaka ktorým bude tento tvorivý proces ešte zábavnejší.

Stavajte, hrajte sa, poznávajte!
Sady LEGO Monkie Kid, ktoré čerpajú inšpiráciu z kultúry a hodnôt Číny, podávajú nový pohľad na príbehy o opičom kráľovi Monkey Kingovi z klasického románu Putovanie na západ a umožňujú u detí rozvíjať tvorivosť, odvahu a odolnosť pri predvádzaní ich vlastných veľkolepých príbehov.

  • Deti sa môžu s touto sadou zo série LEGO Monkie Kid (80014) hrať na Monkie Kida a Sandyho a veliť odvážnym záchranným misiám. Súprava obsahuje Sandyho úžasný motorový čln a robota Spider Queen a tiež jej jaskyňu s hodvábnymi sieťami.
  • Táto zberateľská hračka obsahuje minifigúrky Monkie Kida, Spider Queen a Pigsyho, figúrky Sandyho, mačky Mo a 3 figúrky pavúkov. Ako zbrane na súboje poslúži Sandyho veľká tyč s polmesiacom či zlatá tyč Monkie Kida.
  • V súprave nájdete množstvo prvkov podnecujúcich k hre: od rýchleho vystreľovača na 6 nábojov na lodi, cez otáčavé vrtule či priehradku pre mačku alebo muníciu až po siete na chytenie Pigsyho do pasce v jaskyni. Robot má v zadnej časti otvárateľnú priehradku, v ktorej sa dajú prenášať 3 figúrky pavúkov.
  • Táto 394-dielna stavebnica sa skvelo hodí ako štýlový narodeninový alebo vianočný darček či ako prekvapenie pre deti vo veku od 8 rokov. Pri jej stavaní zažijete odmeňujúci pocit a hodiny zábavy či už samostatne, alebo s kamarátmi. [Upozornenie: čln na vode nepláva.]
  • LEGO hračkársky motorový čln meria vyše 13,5 cm na výšku, 22,8 cm na dĺžku a 14,5 cm na šírku. Bude sa skvelo vynímať ako neprehliadnuteľný pestrofarebný výstavný model v každej detskej izbe, ak ho deti nebudú práve zapájať pri hraní do predvádzania dobrodružných príbehov.
  • Roznieťte s touto stavebnicou bez batérií u detí predstavivosť pri vymýšľaní a predvádzaní vlastných napínavých príbehov. Vďaka tomu sa môžu stať vynaliezavejšie a objaviť v sebe skrytého hrdinu.
  • Umocnite u detí zážitok s vlastnou tvorivosťou prostredníctvom intuitívneho návodu Instructions PLUS, ktorý je súčasťou bezplatnej aplikácie LEGO Building Instructions, vďaka ktorej si môžu prezerať, otáčať a približovať digitálne verzie svojich modelov počas ich stavania.
  • Zberateľské hračky zo série LEGO Monkie Kid inšpirované čínskymi mýtmi o opičom kráľovi Monkey Kingovi pomáhajú deťom pestovať si jedinečným spôsobom pri stavaní a hrách tvorivosť, odvahu a odolnosť.
  • Na spájanie a oddeľovanie LEGO kociek malí stavitelia nepotrebujú schopnosti Monkie Kida! Od roku 1958 spĺňajú LEGO kocky tie najprísnejšie normy v hračkárskom odvetví s cieľom zaistiť konzistentnosť a pevné výtvory.
  • LEGO kocky a dieliky nechávame spadnúť, ohrievame ich, stláčame, skrúcame a analyzujeme. Chceme vás tak uistiť, že všetky LEGO súpravy spĺňajú najprísnejšie globálne normy v oblasti bezpečnosti a kvality.

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..