Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO 80012 Bojový robot Monkey Kinga

LEGO robot Monkey Kinga pomôže Monkie Kidovi s jeho misiami!

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Bojový robot Monkey Kinga
SKU 80012
Kusy 1629
Séria LEGO Monkie Kid
Cena LEGO 139,99 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

  • Fanúšikovia série LEGO® Monkie Kid™ si zamilujú obrovského pohyblivého bojového robota Monkey Kinga (80012) a ďalšie modely vrátane Pigsyho farebnej predajne rezancov a robota býčieho klona. Užijú si s nimi akčné boje a tvorivé hry.
  • Táto súprava obsahuje 6 minifigúrok vrátane Monkey Kinga a Monkie Kida so zlatých žezlom, zostaviteľného obláčika na výstavnom stojane a minimodelu hory ovocných sadov, s ktorými sa môžete zahrať na ikonické scénky s Monkie Kidom.
  • Tento LEGO® robot má mnoho prvkov podnecujúcich hru: predĺžiteľné žezlo, vystreľovač robota býčieho klonu, izbu Monkie Kida nad predajňou a zostaviteľnú arkádovú hru.
  • Táto 1 629-dielna LEGO® súprava je štýlovým darčekom na narodeniny, Vianoce alebo jednoducho prekvapením pre deti staršie ako 10 rokov. Deti si zaručene užijú hodiny zábavy pri stavaní a tvorivej zábave, či už samy alebo s kamarátmi.
  • LEGO® robot Monkey Kinga meria vyše 40 cm na výšku, 23 cm na dĺžku a 42 cm na šírku. Túto úžasnú súpravu možno navyše dokonale skombinovať s ďalšími stavebnicami zo série LEGO Monkie Kid™ pre ešte viac akčnej zábavy.
  • Batérie nie sú potrebné! Túto LEGO® zberateľskú súpravu poháňa detská fantázia, takže s robotom Monkie Kinga a ďalšími stavbami či minifigúrkami môžu deti zakaždým vymýšľať nové misie.
  • Deti si stavanie užijú ešte viac s návodom Instructions PLUS, ktorý nájdete v bezplatnej aplikácii LEGO® Life a ktorý im umožňuje digitálne približovať, otáčať a vizualizovať virtuálnu verziu svojich modelov. Nádhera!
  • Vzdelávacie hračky zo série LEGO® Monkie Kid™ inšpirované čínskymi legendami o Opičom kráľovi deťom pri hodinách napínavých hier a stavania pomáhajú s rozvojom tvorivosti, odvahy a odolnosti.
  • Na spájanie a oddeľovanie LEGO® kociek stavitelia nepotrebujú schopnosti Monkie Kida! Od roku 1958 spĺňajú tie najprísnejšie normy v odvetví s cieľom zaistiť konzistentnosť a dokonale jednoduché spájanie.
  • LEGO® kocky a dieliky testujeme: nechávame ich spadnúť, ohrievame, stláčame, skrúcame ich a dôkladne ich analyzujeme, aby ste mali istotu, že táto zberateľská súprava spĺňa tie najprísnejšie globálne normy v oblasti bezpečnosti a kvality.

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..