Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO 80106 Legenda o Nianovi

Veľkolepý LEGO model na zinscenovanie legendy o Nianovi

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Legenda o Nianovi
SKU 80106
EAN 5702016910230
Kusy 1067
Séria LEGO Rôzne
Cena LEGO 72,99 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

  • Dajte deťom možnosť prežiť legendu o Nianovi a osláviť čínsky nový rok s touto tradičnou severočínskou rezidenciou z LEGO® kociek v zasneženej krajine a s polohovateľnou figúrkou Niana.
  • Obsahuje 5 minifigúrok členov rodiny, minifigúrku s kostýmom byvola a figúrku snehuliaka. Nechýbajú ani doplnky, ako sú pochodeň a príslušenstvo na jarné upratovanie, s ktorými si deti užijú zábavné hry na postavy.
  • Rezidencia má množstvo tradičných dekorácií vrátane zostaviteľného ohňostroja, petárd, visiacich lampášov, sviatočných nápisov, 2 hlavičiek kapusty a 2 nálepiek bojovných strážnikov.
  • Táto 1 067-dielna LEGO® súprava je štýlovým darčekom s motívom čínskeho nového roka pre deti vo veku od 8 rokov a upúta pozornosť všetkých. Je skvelá na samostatné i skupinové hry spolu s rodinou a kamarátmi.
  • Model meria vyše 25 cm na výšku, 36 cm na šírku a 17 cm do hĺbky, takže je úchvatným výstavným kúskom, ktoré si každé dieťa bude chcieť odfotiť a ukázať kamarátom.
  • Rozmýšľate o kúpe tejto zberateľskej stavebnice niekomu, kto LEGO® súpravy ešte len spoznáva? Nevadí. Obsahuje zrozumiteľný ilustrovaný návod, takže môže stavať s istotou!
  • LEGO® súpravy s motívom tradičných čínskych sviatkov ponúkajú pútavé stavebné projekty s jedinečnými modelmi a minifigúrkami. Možno si ich vystaviť, užiť si s nimi zábavu a potešia tak každého, koho zaujíma čínska kultúra.
  • LEGO® stavebnicové kocky spĺňajú najvyššie normy v hračkárskom odvetví. Vďaka tomu sú konzistentné a kompatibilné – a takto je to už od roku 1958.
  • LEGO® kocky testujeme všetkými možnými spôsobmi, aby ste mali istotu, že každá stavebnica spĺňa tie najprísnejšie globálne normy v oblasti bezpečnosti.

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..