Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO Kľúčenka – Ahsoka Tano 854186

Skvel doplnok pre obdivovateov jedijskej hrdinky Ashoka Tano

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Kľúčenka – Ahsoka Tano
SKU 854186
Séria LEGO Star Wars
Cena LEGO 4,99 €

Popis produktu

Deti sa môžu vďaka kľúčenke – Ahsoka Tano (854186) spojiť s odvážnou Jedijkou zo seriálu Star Wars: The Mandalorian a Star Wars: Vojny klonov. Súčasťou je minifigúrka LEGO Ahsoka Tano pripojená k odolnej kovovej retiazke s krúžkom. Roztomilý nápad na darček pre každého fanúšika LEGO Star Wars od 6 rokov, ktorý sa dá ľahko pripnúť na kľúče alebo ruksak.

  • Kľúčenka – Ahsoka Tano (854186) sa dodáva s minifigúrkou LEGO Ahsoka Tano na pevnej kovovej retiazke s krúžkom. Poznámka: minifigúrka je pevne pripojená ku kovovej retiazke a nedá sa odpojiť.
  • Dá sa použiť ako kľúčenka alebo prívesok na tašku – kovový krúžok sa dá ľahko pripojiť na kľúče, ruksaky a ďalšie veci
  • Nápad na darček pre deti od 6 rokov – kľúčenka meria na dĺžku viac ako 9 cm a predstavuje zábavný darček pre deti alebo fanúšikov stavebníc LEGO Star Wars

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..