Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO 10926 Izbička na spanie

Všestranná hračka pre batoľatá s izbičkou na spanie, v ktorej sa skrýva množstvo zábavy a poznávania!

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Izbička na spanie
SKU 10926
EAN 5702016618150
Kusy 16
Séria LEGO DUPLO
Cena LEGO 14,99 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

 • Balenie v tvare domčeka, v ktorom je súprava uložená, je možné premeniť na izbičku na spanie plnú zábavy s farebnými hračkami a štýlovými figúrkami na vymýšľanie príbehov, s ktorými si batoľatá užijú kopec tvorivej zábavy.
 • Súčasťou tejto vzdelávacej stavebnice pre batoľatá sú dve moderné figúrky dievča a hračkárska gitara, budík a plyšový medvedík. Na hranie alebo ako úložný box dokonca môžete využiť aj balenie v tvare domčeka.
 • V hre na prespávanie u 2 figúrok dievčat v LEGO® DUPLO® izbičke na spanie si batoľatá zdokonalia svoju jemnú motoriku a užijú zábavu s vymýšľaním kreatívnych príbehov. Skončí sa zábavná hra, keď bude čas ísť spať?
 • V LEGO® DUPLO® izbičke na spanie si batoľatá zdokonalia svoju jemnú motoriku a užijú zábavu s vymýšľaním kreatívnych príbehov. Pre ešte viac zábavy môžete túto súpravu skombinovať so súpravou LEGO® DUPLO® Mestská izbička na hranie (10925).
 • Ak hľadáte vzdelávaciu hračku pre deti, táto súprava obsahuje rozkošné postavy, farebné a ľahko uchopiteľné kocky a nekonečné more herných možností, čo z nej robí skvelú vzdelávaciu stavebnicu pre batoľatá vo veku nad 2 roky.
 • Poschodové postele so šmykľavkou merajú vyše 11 cm na výšku, 13 cm na šírku a 6 cm do hĺbky. Balenie v tvare domčeka je možné použiť ako úložný box na kocky a dieliky a zároveň rodičom umožňuje túto tvorivú hračku vziať kdekoľvek.
 • Táto súprava nevyžaduje batérie. Praktické hračky na zdokonalenie detskej kreativity, predstavivosti a praktických zručností. Z možnostipostaviť si vlastnú izbičku budú deti nadšené, takže zábava nebude mať konca.
 • Hra sa začína okamžite. Stačí otvoriť balenie v tvare domčeka a pusťte sa do toho! Pre ešte viac zábavy a poznávania si vypočujte LEGO® DUPLO® uspávanky a iné DUPLO pesničky na adrese LEGO.com/DUPLO/Songs.
 • V LEGO® DUPLO® Meste majú predškoláci a batoľatá možnosti vzdelávania, tvorenia a hier vo svojich rukách. Tieto nápadité DUPLO začiatočnícke súpravy rozvíjajú kľúčové zručností prostredníctvo zábavných hračiek, ktoré si deti zamilujú.
 • LEGO® DUPLO® súpravy spĺňajú najvyššie normy v odvetví, preto aj pre malé pršteky je jednoduché dieliky zdvihnúť, položiť na miesto či oddeliť – robíme to tak už od roku 1969.
 • V spoločnosti LEGO Group LEGO® DUPLO® kocky a dieliky hádžeme, stláčame ich, skrúcame, nahrievame, škrabeme a naťahujeme. Chceme sa tak uistiť, že každá stavebnica pre deti spĺňa tie najvyššie globálne normy v oblasti bezpečnosti a kvality.

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..