Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO Nemocnica v mestečku Heartlake 42621

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Nemocnica v mestečku Heartlake
SKU 42621
Kusy 1045
Séria LEGO Friends
Cena LEGO 97,99 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

Deti, ktoré sa rady hrajú na lekárov, budú mať v tejto stavebnici LEGO Friends Nemocnica v mestečku Heartlake (42621) čo objavovať. Model nemocnice z kociek poslúži ako skvelý darček, s ktorým sa deti od 7 rokov môžu hrať na rôzne postavy. V nemocnici nájdete rôzne miestnosti a oddelenia, rovnako ako v skutočnej nemocnici, vrátane ambulancie, pôrodnice, röntgenu a miestnosti, kde si môžu zamestnanci oddýchnuť.

Deti čaká s Autumn množstvo príbehov. Autumn ide do nemocnice, aby jej doktori nasadili novú protézu ruky. Deti si užijú jazdy vo funkčnom výťahu a spoznávanie novorodeniatok v pôrodnici. Ďalšie príbehy môžu vymýšľať v ambulancii, či v miestnosti pre zamestnancov, v ktorej si môžu oddýchnuť. Medzi zábavné doplnky patrí hračkársky röntgen, lekárske vybavenie a darčeky pre pacientov. K dispozícii je aj helikoptéra a pristávacia plocha pre vrtuľníky, plus asistenčný robot a terapeutický pes.

Táto stavebnica bude kreatívnym darčekom pre deti a jej súčasťou je množstvo doplnkov, 5 minifigúrok, 2 figúrky detí a figúrka psíka.

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..