Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO Soviareň v Rokfortskom hrade 76430

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Soviareň v Rokfortskom hrade
SKU 76430
Kusy 364
Séria LEGO Harry Potter
Cena LEGO 43,99 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

Pretvorte si scénu v soviarni na Rokfortskom hrade, kde Harry Potter pozve Čcho Čchangovú na Vianočný ples, a zinscenujte si aj ďalšie čarovné dobrodružstvá s touto fantasy hračkou pre deti (76430). Model obsahuje autenticky prepracovaný model soviarne z kociek LEGO, v ktorej sú umiestnené Rokfortské sovy, spolu s okennými rímsami, na ktorých môžu sovy sedieť, sochu sovy, 1 zo 14 zberateľských portrétov Rokfortu a doplnky na tvorivú hru. V stavebnici nájdete aj 3 minifigúrky LEGO Harryho Pottera a navyše 5 rôznych figúrok sov na hru na postavy.

Ak hľadáte perfektný darček k narodeninám pre fanúšikov Harryho Pottera od 8 rokov, táto stavebnica z Čarodejníckeho sveta je tou pravou voľbou. Model inšpiruje samostatnú hru a deti si s ním užijú zábavné stavanie aj hranie osamote či v skupine. Model je prvým z pripravovanej série modulárnych stavebníc LEGO Harry Potter (predávané samostatne), ktoré možno spojiť a vytvoriť tak tú najprepracovanejšiu verziu Rokfortu z kociek LEGO vôbec.

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..