Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO Vianočný plyšový Yoda 5007461

Plyov hraka Yodu na trochu vianonej zbavy

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Vianočný plyšový Yoda
SKU 5007461
Séria LEGO Star Wars
Cena LEGO 36,99 €

Popis produktu

S týmto vianočným plyšovým Yodom zo série LEGO Star Wars pocítite Silu sviatkov. Táto roztomilá plyšová hračka milovanej postavy je oblečená do vianočného svetra a šíri okolo seba radosť tak, ako to dokáže jedine Yoda. Ide o úžasný vianočný darček, s ktorým budú deti určite skúšať napodobňovať Yodu a vymýšľať rôzne scény zo Star Wars. Keď sa s ním práve nehráte, vďaka odolnej konštrukcii a rovným nohám dokáže stáť bez opory na poličke ako parádna vianočná ozdoba.

  • Vianočný plyšový Yoda – Rozkošná plyšová hračka v tvare nadrozmernej minifigúrky LEGO slávneho majstra Yodu zo ságy Star Wars so Santovou čiapkou a cukrovou paličkou, s ktorou sa deti môžu maznať a hrať a následne si ju vystaviť
  • Mäkká a prítulná – 100 % polyesterová látka s vyšívanými dekoratívnymi prvkami. Vypchatá polyetylénovými guľôčkami
  • Má odolnú konštrukciu rovné nohy – Vianočný plyšový Yoda meria vyše 25 cm na výšku a je zábavným darčekom na Vianoce pre deti a fanúšikov ságy Star Wars v každom veku

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..