Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO 75275 Hviezdna stíhačka A-wing

Zberateľská LEGO Star Wars stíhačka A-wing na vystavenie!

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Hviezdna stíhačka A-wing
SKU 75275
EAN 5702016663488
Kusy 1672
Séria LEGO Star Wars
Vek 18+ vek
Cena LEGO 199,99 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

  • Vytvorite si ohromujúci model na vystavenie. Ide vôbec o prvú verziu klasickej stíhačky A-wing (75275) z filmu Star Wars: Návrat Jediho zo série LEGO® Ultimate Collector Series. Táto novinka na máj 2020 obsahuje odnímateľný kryt kabíny!
  • Fanúšikovia filmov Star Wars™ si zamilujú autentické detaily, ako sú otočné laserové kanóny. Súčasťou stavebnice je tiež nastaviteľný stojan na vystavenie, informačná plaketa a postava pilota stíhačky A-wing, ktoré dopĺňajú tento pôsobivý výstavný kúsok zo sveta Star Wars.
  • Táto LEGO® stavebnica stíhačky A-wing je súčasťou série Star Wars™ Ultimate Collector Series (UCS). Pozrite si tiež ďalšie stavebnicové modely na vystavenie: Prilbu stormtroopera (75276), Prilbu Bobu Fetta (75277) a droida D-O (75278).
  • Táto 1673-dielna hračkárska stavebnica stíhačky A-wing zo série LEGO® Star Wars™ prináša zábavnú a odmeňujúcu výzvu pre dospelých fanúšikov filmov Star Wars. Zároveň je to fantastický darček na narodeniny, Vianoce alebo inú príležitosť.
  • Tento zberateľský model stíhačky A-wing zo série LEGO® Star Wars™ s rozmermi viac než 14 cm na výšku, 42 cm na dĺžku a 26 cm na šírku určite urobí veľký dojem, keď ho vystavíte doma alebo v kancelárii.
  • Táto stavebnica bez batérií ponúka dospelákom možnosť uvoľniť sa po ťažkom dni v práci. Zabudnite na chvíľu na svoje starosti, nájdite svoj staviteľský zen a vytvorte tento neuveriteľný model LEGO® Star Wars™ stíhačky A-wing.
  • Uvažujete o kúpe tohto modelu stíhačky A-wing pre fanúšika filmov Star Wars™, ktorý zatiaľ nemá skúsenosti s LEGO® stavebnicami? Bez obáv. Dodáva sa s podrobným návodom, takže sa do náročného stavania môže pustiť so sebavedomím.
  • Prinášame bohatú paletu stavebníc série LEGO® Star Wars™, ktoré potešia fanúšikov v každom veku, či už sa chcú zahrať na slávne scény z filmov, vymyslieť si vlastné veľkolepé príbehy alebo len postaviť úžasné modely a predviesť ich svetu.
  • Na spájanie a rozpájanie LEGO® dielikov nepotrebujete Silu! Spĺňajú tie najprísnejšie normy v odvetví, aby sa zaistila ich konzistentnosť a dokonalé a ľahké spájanie.
  • LEGO® kocky a dieliky testujeme takmer všetkými možnými spôsobmi. Chceme sa tak uistiť, že táto cool stavebnica stíhačky A-wing zo série Star Wars™ spĺňa tie najprísnejšie normy v oblasti bezpečnosti na planéte Zem (a tiež v každej galaxii!).

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..