Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO Lodenica pri Rokfortskom hrade 76426

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Lodenica pri Rokfortskom hrade
SKU 76426
Kusy 350
Séria LEGO Harry Potter
Cena LEGO 35,99 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

Pripomeňte si nezabudnuteľnú scénu z filmu Harry Potter a Kameň mudrcov, v ktorej Harry Potter a jeho priatelia prvýkrát vchádzajú do lodenice na Rokforte (76426). Táto fantasy stavebnica obsahuje 2 zostaviteľné člny s miestom pre 2 minifigúrky a lodenicu s priestorom na zakotvenie člna, úkryt pre ropuchu Gertrúdu, ktorá patrí Nevillovi Longbottomovi a jeden zo 14 vystavených zberateľských portrétov z Rokfortu.

Táto zábavná a pútavá stavebnicová hračka bude tým najlepším darčekom z Čarodejníckeho sveta pre deti od 8 rokov. Model obsahuje 7 postáv zo série LEGO Harry Potter vrátane minifigúrky profesorky McGonagallovej so špeciálnym zdobením na ruke, s ktorou sa môžete zahrať na dobrodružstvá. Stavebnica je prvou z pripravovanej série modulárnych súprav (predávané samostatne), ktoré sa dajú spojiť a vytvoriť ten najviac prepracovaný model Rokfortského hradu z kociek LEGO vôbec.

Doprajte deťom jednoduché a intuitívne stavanie vďaka aplikácii LEGO Builder. V aplikácii si môžu modely približovať, otáčať v 3D prostredí, ukladať si stavebnice a sledovať postup stavania.

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..