Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO Marvel Vzostup Doma 76156

Hraka vesmrnej lode a minifigrky superhrdinov inpirovan marvelovkou Eternals

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Marvel Vzostup Doma
SKU 76156
EAN 5702016619362
Kusy 1040
Séria LEGO Marvel
Cena LEGO 69,99 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

LEGO Marvel Vzostup Doma (76156) prináša deťom možnosť preskúmať detailne prepracovaný interiér vesmírnej lode Eternalov a potom napodobňovať rozhodujúci súboj so 6 minifigúrkami superhrdinov a 2 figúrkami zlomyseľných Deviantov.

Stavebnica vesmírnej lode s motívom súbojov superhrdinov
Ak hľadáte novú hračku pre dieťa, túto stavebnicu s vesmírnou bojovou loďou si určite zamiluje. Deti sa môžu pridať na stranu 6 Eternalov: Makkari, Ikarisa, Theny, Sersi, Druiga a Phastosa a preskúmať ich úžasnú kozmickú loď. 3 bočné časti sa dajú zdvihnúť, čím sa otvorí prístup ku kokpitu, miestnosti so zbraňami, laboratóriu a ďalším častiam. Keď sa však objaví zlomyseľný vodca Deviantov spolu so svojím komplicom, deti musia s touto vesmírnou loďou Deviantov premôcť! Ak kupujete hračku pre fanúšika minifigúrok, toto je jediný LEGO set, v ktorom sa nachádzajú minifigúrky Druiga a Phastosa!

Stavebnice s motívom marvelovky Eternals – najlepšie hračky so superhrdinami
Stavebnice z kociek zo série LEGO Marvel The Eternals sú akčné sety so štýlovými minifigúrkami, ktoré podporujú detskú fantáziu. Tiež môžu byť ideálnym vianočným alebo narodeninovým darčekom.

  • Prostredníctvom stavebnice LEGO Marvel Vzostup Doma (76156) sa deti dostanú dovnútra vesmírnej lode Eternalov. Tu pokračuje hra na postavy, ktoré zvádzajú nekonečné súboje s minifigúrkami superhrdinov a bytosťami Deviantov.
  • Obsahuje 6 minifigúrok: Makkari, Ikarisa, Thenu, Sersi a tiež dve minifigúrky, ktoré nájdete exkluzívne v tejto stavebnici – Druiga a Phastosa. Ďalej tu nájdete 2 akčné figúrky Deviantov vrátane Kroa, vodcu Deviantov, vesmírnu loď, zbrane a doplnky.
  • Deti môžu v rozhodujúcej bitke medzi Eternalmi a Deviantmi použiť všetky svoje superhrdinské schopnosti. Vesmírna loď Eternalov je so svojím podrobne prepracovaným interiérom prísľubom hry plnej fantázie z iného sveta!
  • Hľadáte stavebnicu so superhrdinami pre deti? Stavebnica zo série LEGO Marvel The Eternals sa vďaka 6 štýlovým minifigúrkam a 2 akčným figúrkam Deviantov hodí ako skvelý vianočný alebo narodeninový darček pre deti vo veku od 8 rokov.
  • Stavebnica zo série LEGO Marvel The Eternals Vzostup Doma s vesmírnou loďou Eternalov s rozmerom vyše 22 cm na dĺžku prináša deťom ohromné akcie so superhrdinami plné fantázie. Taktiež vyzerá úžasne vystavená v každej detskej izbe.
  • Súčasťou tejto ľahko zostaviteľnej hračky je aj jednoduchý a zrozumiteľný návod, ktorý je zárukou, že deti si môžu stavať, hrať sa a vychutnávať si zábavu plnú fantázie so stavebnicou so superhrdinami Eternalmi na maximum hneď po otvorení balenia.
  • Stavebnice zo série LEGO Marvel The Eternals prinášajú deťom do rúk nové akcie a dobrodružstvá z filmov so superhrdinami! S týmito štýlovými zberateľskými postavami sa dobrodružstvá pri hrách na postavy plné fantázie nikdy nekončia.
  • LEGO stavebnice spĺňajú náročné normy v hračkárskom odvetví, takže sú konzistentné, kompatibilné a vždy sa dokonale spájajú a rozpájajú – je to tak už od roku 1958.
  • LEGO kocky a dieliky nechávame spadnúť, ohrievame ich, stláčame, skrúcame a analyzujeme, aby sme mali istotu, že stavebnica vášho dieťaťa spĺňa prísne normy v oblasti bezpečnosti a kvality.

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..