Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO Plyšový R2-D2 5007459

Plyov hraka R2-D2 na objmanie, hranie a vystavenie

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Plyšový R2-D2
SKU 5007459
Séria LEGO Star Wars
Cena LEGO 36,99 €

Popis produktu

Deti sa určite potešia spoločnosti legendárneho droida, ak im darujete tohto plyšového R2-D2 zo série LEGO Star Wars. Táto zväčšená verzia figúrky LEGO droida R2-D2 z mäkkej látky je dokonalým spoločníkom na cesty pre malých fanúšikov ságy Star Wars, ktorý im rôzne klasické scény. Plyšová hračka R2-D2 má solídnu konštrukciu a rovné nohy, takže keď sa s ňou práve nehráte, môžete ju postaviť bez opory a vytvoriť z nej parádny výstavný kúsok.

  • Plyšový R2-D2 – Rozkošná plyšová hračka v tvare nadrozmernej minifigúrky LEGO obľúbeného R2-D2 zo ságy Star Wars, s ktorou sa deti môžu maznať a hrať a následne si ju vystaviť
  • Mäkká a prítulná – 100 % polyesterová látka s vyšívanými dekoratívnymi prvkami. Vypchatá polyetylénovými guľôčkami
  • Má odolnú konštrukciu rovné nohy – Plyšový R2-D2 meria vyše 25 cm na výšku a je zábavným darčekom na narodeniny alebo na sviatky pre deti a fanúšikov ságy Star Wars v každom veku

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..