Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO Spinjitzu Brothers: Curse of the Cateye Jewel 5007466

Vstpte do vzruujceho sveta NINJAGO s Garmadonom a Wuom!

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Spinjitzu Brothers: Curse of the Cateye Jewel
SKU 5007466
Séria LEGO NINJAGO
Cena LEGO 9,99 €

Popis produktu

Vráťte sa späť do čias, kedy sa mladý Wu s Garmadonom rozhodli stať sa majstrami Spinjitzu. V tejto ilustrovanej 144-stranovej knihe pre deti sa bratia Spinjitzu ocitnú vo svete plnom vzrušujúcich dobrodružstiev. Zistite, či sa im podarí osvojiť si zručnosti Spinjitzu a či ich istý tajomný nindža zblíži alebo im skôr narobí problémy. Spinjitzu Brothers: Curse of the Cateye Jewel je súčasťou novej knižnej série na jún 2022 a predstavuje fantastický darček pre fanúšikov sveta NINJAGO.

  • Prvé dobrodružstvá zo sveta NINJAGO – Ilustrovaná 144-stranová kniha v pevnej väzbe, ktorá fanúšikov prenesie späť do čias, kedy sa mladý Wu s Garmadonom po prvýkrát rozhodli stať sa majstrami Spinjitzu
  • Nápad na darček pre deti – Darujte túto knihu plnú obrázkov a príbehov na narodeniny alebo ako nečakanú odmenu deťom, ktoré sa rady utiekajú do sveta NINJAGO
  • Inšpiratívna kniha pre malé hlavičky – Meria vyše 13 cm na dĺžku a 20 cm na šírku

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..