Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO Stop the Fire! 5007369

Kniha pln aktivt pre fanikov srie LEGO City

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Stop the Fire!
SKU 5007369
Séria LEGO City
Cena LEGO 8,99 €

Popis produktu

Deti majú teraz možnosť na celé hodiny sa ponoriť do zábavných dobrodružstiev s touto 32-stranovou knižkou s aktivitami LEGO City: Stop the Fire! Nájdu v nej celý rad vtipných aj napínavých komiksových príbehov, všelijaké zábavné aktivity a hlavolamy od výmyslu sveta. Je skvelým darčekom pre fanúšikov seriálu LEGO City Adventures a nechýba v nej ani minifigúrka hasičskej veliteľky Freye McCloud a zostaviteľný hasič na hry plné akcie.

  • Knižka LEGO City: Stop the Fire! – Táto pestrofarebná 32-stranová kniha s mäkkou väzbou ponúka vtipné komiksové príbehy, aktivity a rôzne hlavolamy inšpirované seriálom LEGO City Adventures
  • Zábavné hry na postavy – Vďaka minifigúrke Freye McCloud a zostaviteľnému hasičovi sa deti môžu zahrať na príbehy z knižky alebo zo seriálu LEGO City Adventures
  • Darček pre fanúšikov série LEGO City – Kniha meria vyše 28 cm na dĺžku a 20 cm na šírku

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..