Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

Adventný kalendár LEGO 76390 Harry Potter

Ten najčarovnejší adventný kalendár!

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov Adventný kalendár LEGO Harry Potter
SKU 76390
EAN 5702016913804
Kusy 274
Séria LEGO Harry Potter
Cena LEGO 31,99 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

  • Pripravte fanúšikov série Harry Potter™ na Vianoce naozaj veselo s týmto úžasným adventným kalendárom LEGO® Harry Potter (76390)! Z každým z 24 okienok sa ukrýva zostaviteľná hračka. Deti si ich môžu postaviť, zahrať sa s nimi a napokon ich vystaviť.
  • Súčasťou sú minifigúrky Harry Potter™, Ron Weasley™, Hermione Granger™, Draco Malfoy™, Dudley Dursley a Griphook a nechýbajú ani zostaviteľné modely, ako je Gringottov trezor so zlatom. Obsahuje aj 2 kartičky s čarodejníkmi.
  • Pri vyčkávanína veľký deň sa deti môžu zahrať na Harryho úžasnú cestu z Privátnej cesty na Rokfort alebo vlastné kúzelné dobrodružstvá s dodanými hračkami.
  • Tento kúzelný adventný kalendár Harry Potter™ je ideálnym predvianočným darčekom pre všetkých čarodejníkov a čarodejníčky od 7 rokov. Obsahuje 24 prekvapení, takže zábava potrvá po celý rok.
  • 24 darčekov tohto výnimočného adventného kalendára možno ľahko skombinovať s inými LEGO® Harry Potter™ setmi a užiť si tak tvorivé stavanie, nápadité hry alebo si vytvoriť pôsobivé výstavné kúsky.
  • Postaviť si možno scénky, ako je napríklad príchod listov z Rokfortu cez krb Dursleyovcov, obed vo Veľkej sieni alebo preprava sovy Hedvigy v klietke a nákup Harryho školských pomôcok.
  • Za 24. okienkom sa skrýva farebný vĺčok, ktorý je kľúčom k zábavnej spoločenskej hre vytlačenej na kalendári.
  • LEGO® Harry Potter™ sety obsahujú obľúbené postavy, úžasné prvky a známe miesta z populárnych rovnomenných filmov. Sú ideálnym darčekom pre deti, ktoré chcú byť súčasťou filmových kúziel.
  • LEGO® stavebnice spĺňajú prísne normy kvality v odvetví, ktoré zabezpečujú, že sú konzistentné, kompatibilné a vždy sa ľahko skladajú a oddeľujú. Je to tak už od roku 1958.
  • LEGO® dieliky nechávame spadnúť, ohrievame ich, stláčame, skrúcame a analyzujeme, aby sme mali istotu, že spĺňajú dôsledné globálne normy v oblasti bezpečnosti.

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..