Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO Veľký keramický hrnček – šťastný chlapec 5007877

Hrnek pln radosti pre fanikov LEGO bez ohadu na vek

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Veľký keramický hrnček – šťastný chlapec
SKU 5007877
Séria LEGO Minifigúrky
Cena LEGO 24,99 €

Popis produktu

Premýšľate, ako niekomu spríjemniť rannú kávu alebo kakao? Tento LEGO Veľký keramický hrnček – šťastný chlapec vyzerá ako nadrozmerná minifigúrka LEGO v tradičnej žltej farbe, ktorej veselý úsmev zaručene rozžiari deň každému naokolo. Veľký hrnček má objem až 530 ml a môžete si tak z neho vychutnať akýkoľvek horúci alebo studený nápoj. Či už prepadne fanúšika LEGO smäd doma alebo v kancelárii, tento hrnček ho zaručene poteší.

  • Veľký hrnček s minifigúrkou šťastného chlapca – Tento žltý keramický hrnček vyzerá ako hlava nadrozmernej minifigúrky LEGO, ktorá sa doširoka usmieva
  • Darček pre fanúšikov LEGO bez ohľadu na vek – Do veľkého hrnčeka sa vojde až 530 ml vášho obľúbeného nápoja
  • Zábava v každom dúšku! – Tento veľký hrnček meria vyše 10 cm na výšku, 13 cm na šírku a 10 cm do hĺbky. Skvele sa hodí na horúce či studené nápoje, prípadne aj na raňajkové cereálie

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..