Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO 10775 Farma Myšiaka Mickeyho a Káčera Donalda

Vzdelávacia stavebnica na obohacujúce hry so zvieratkami na farme

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Farma Myšiaka Mickeyho a Káčera Donalda
SKU 10775
Kusy 118
Séria LEGO Disney
Cena LEGO 29,49 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

  • Pútavá stavebnica LEGO® ǀ Disney Mickey a priatelia : Farma Myšiaka Mickeyho a Káčera Donalda (10775) ponúka deťom veľa zábavných a inšpiratívnych námetov na hranie scénok a rozvíja ich staviteľské zručnosti pri starostlivosti o zvieratká.
  • Ideálny darček pre deti vo veku od 4 rokov, ktoré chcú udávať nové trendy medzi kamarátmi! Prekvapte svoje ratolesti týmto kreatívnym darčekom, ktorý rozvíja ich staviteľské zručnosti, naštartuje ich fantáziu a prinesie im dlhé hodiny zábavy.
  • Kopec detailov umožňuje viac herných možností. Stavebnica obsahuje stodolu a traktor so začiatočníckymi kockami, ktoré pomôžu odštartovať skladanie, aby zostalo viac času na hranie, a k tomu ešte 2 minifigúrky a 4 figúrky zvierat!
  • Táto stavebnica zo série LEGO® ǀ Disney je plná rôznych funkcií a doplnkov vrátane navijaka v stodole a kurína, ktorý si môžete postaviť, ale aj náradia, ovocia, zeleniny a vajíčka na inscenovanie zábavných scénok.
  • Táto výrazná stavebnica obsahuje stodolu, ktorá meria vyše 13 cm na výšku a 12 cm na šírku. Keďže je kompatibilná s inými LEGO® kockami, deti ju môžu s rozvojom staviteľských schopností postupne rozširovať.
  • Pripravte malým staviteľom príjemné chvíľky s jednoduchým obrázkovým návodom, vďaka ktorému sa môžu zapojiť aj deti, ktoré sa ešte len učia čítať. Okrem toho si môžu modely približovať a ukladať v digitálnom návode Instructions PLUS!
  • Stavebnice zo série 4+ naučia deti stavať a posilnia ich sebaistotu prostredníctvom jednoduchých návodov na stavanie. Deti i dospelí tak ľahko objavia radosť zo spoločných staviteľských hier.
  • LEGO® dieliky spĺňajú prísne normy kvality v odvetví, vďaka čomu môžu drobné pršteky vašich detí kocky znova a znova ľahko dvíhať a ukladať. Robíme to tak už od roku 1958.
  • LEGO® kocky a dieliky testujeme všemožnými spôsobmi, aby sme sa uistili, že spĺňajú prísne globálne normy v oblasti bezpečnosti.

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..