Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO Kocky kocky doštičky 11717

Nechajte s touto klasickou stavebnicou priestor rozvoju tvorivosti

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Kocky kocky doštičky
SKU 11717
EAN 5702016722154
Kusy 1504
Séria LEGO Classic
Cena LEGO 48,29 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

Stavebnica LEGO Classic Kocky, kocky, podložky (11717) prekypuje nevyčerpateľným množstvom nápadov a inšpirácií. Počas toho, ako si deti stavajú, hrajú sa a prestavujú, stavebnica pomáha objavovať tvorivý potenciál a prináša vzdelávací aspekt, ktorého plody pretrvávajú celý život.

Pestrofarebná záplava LEGO kociek
Vďaka škále rôznych farieb a tvarov – vrátane kolies, okien, dverí a očí – spolu so 4 podložkami na stavanie s výstupkami 16×16 si deti môžu stavať čokoľvek, na čo si pomyslia. Zrozumiteľné návody pomôžu deťom ihneď začať stavať jednoduché LEGO hračky: žabu, pirátsku loď, slona alebo hrad… a potom aj svoje vlastné štýlové modely. Podložky na stavanie držia stavebnicové kocky v akomkoľvek uhle, dokonca aj otočené naopak. Kocky sa vďaka nim dajú s minimálnym úsilím aj rozobrať, a keď je model postavený, aj preniesť a vystaviť.

Tvorivé stavanie bez hraníc
Súpravy LEGO Classic prinášajú nápady a inšpiráciu – ostatné je na deťoch. Zábavné modely lákajú deti ihneď začaťstavať – pomôžu im v tom jednoduché návody. Pri objavovaní, akú radosť prináša samostatné stavanie, si osvojujú cenné zručnosti, ktoré im ostanú na celý život.

 • Box farebných LEGO kociek pre podnietenie k tvorivému stavaniu pre deti vo veku od 4 rokov. Táto stavebnica pre začiatočníkov prekypuje tvorivými možnosťami. Prináša koncepty ľahko zostaviteľných modelov a zábavu prameniacu zo stavania podľa vlastnej fantázie.
 • Táto farebná súprava na tvorivé stavanie pomáha u detí rozvíjať cenné zručnosti, ktoré im ostanú na celý život. Obsahuje škálu LEGO kociek rôznych tvarov, veľkostí a farieb, 4 podložky na stavanie s výstupkami 16×16 a jednoduché návody na navrhnuté modely.
 • Deti si môžu stavať a hrať sa s navrhnutými modelmi hračiek (pirátska loď, slon a hrad…) a potom rozvíjať svoju tvorivosť pri zábave zo stavania podľa vlastnej fantázie. Pre ešte viac možností je možné súpravu bez problémov skombinovať s ďalšími LEGO hračkami.
 • Táto všestranná vzdelávacia hračka sa skvelo hodí ako darček na Vianoce alebo narodeniny pre chlapcov i dievčatá vo veku od 4 rokov.
 • Ideálna stavebnica pre začiatočníkov, ako aj pre tých, ktorí chcú rozšíriť svoju zbierku LEGO kociek.
 • S boxom LEGO Classic Kocky, kocky a podložky môžu rodičia voviesť deti do sveta tvorivého stavania. Stavebnica obsahuje 4 podložky, s ktorými je jednoduché modely postaviť, hrať sa s nimi, vystavovať ich a prenášať, kamkoľvek deti pôjdu.
 • Nie sú potrebné žiadne batérie, takže zábava sa nikdy nekončí! Nekonečnú tvorivú hru poháňa len detská fantázia – hračka tak rozvíja kritické myslenie, schopnosť riešenia problémov a prináša deťom možnosť zakúsiť radosť zvlastných výtvorov.
 • Otvorte balenie a nápaditá hra sa môže začať. Vďaka jednoduchému a jasnému návodu sa deti môžu ihneď pustiť do stavania a hrania so začiatočníckymi modelmi. A keď raz začnú, tvorivá zábava nemá konca-kraja.
 • Každá súprava v edícii LEGO Classic prekypuje nápadmi a inšpiráciou. Kombinácia kociek a dielov podnecuje nekonečné a neobmedzené hranie. Rozvíjanie tvorivého myslenia u detí nebolo ešte nikdy také zábavné a intuitívne.
 • LEGO stavebnicové kocky spĺňajú najprísnejšie normy v hračkárskom odvetví, takže sú vždy konzistentné, kompatibilné a ľahko sa skladajú dokopy a rozpájajú – a takto je to už od roku 1958.
 • LEGO kocky a dieliky nechávame spadnúť, ohrievame ich, stláčame, skrúcame a analyzujeme. Chceme vás tak uistiť, že každá stavebnica spĺňa najprísnejšie globálne normy v oblasti bezpečnosti.

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..