Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO 11717 Kocky kocky doštičky

Nechajte s touto klasickou stavebnicou priestor rozvoju tvorivosti

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Kocky kocky doštičky
SKU 11717
Kusy 1504
Séria LEGO Classic
Cena LEGO 69,99 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

 • Box farebných LEGO® kociek pre podnietenie k tvorivému stavaniu pre deti vo veku od 4 rokov. Táto stavebnica pre začiatočníkov prekypuje tvorivými možnosťami. Prináša koncepty ľahko zostaviteľných modelov a zábavu prameniacu zo stavania podľa vlastnej fantázie.
 • Táto farebná súprava na tvorivé stavanie pomáha u detí rozvíjať cenné zručnosti, ktoré im ostanú na celý život. Obsahuje škálu LEGO® kociek rôznych tvarov, veľkostí a farieb, 4 podložky na stavanie s výstupkami 16×16 a jednoduché návody na navrhnuté modely.
 • Deti si môžu stavať a hrať sa s navrhnutými modelmi hračiek (pirátska loď, slon a hrad…) a potom rozvíjať svoju tvorivosť pri zábave zo stavania podľa vlastnej fantázie. Pre ešte viac možností je možné súpravu bez problémov skombinovať s ďalšími LEGO® hračkami.
 • Táto všestranná vzdelávacia hračka sa skvelo hodí ako darček na Vianoce alebo narodeniny pre chlapcov i dievčatá vo veku od 4 rokov.
 • Ideálna stavebnica pre začiatočníkov, ako aj pre tých, ktorí chcú rozšíriť svoju zbierku LEGO® kociek.
 • S boxom LEGO® Classic Kocky, kocky a podložky môžu rodičia voviesť deti do sveta tvorivého stavania. Stavebnica obsahuje 4 podložky, s ktorými je jednoduché modely postaviť, hrať sa s nimi, vystavovať ich a prenášať, kamkoľvek deti pôjdu.
 • Nie sú potrebné žiadne batérie, takže zábava sa nikdy nekončí! Nekonečnú tvorivú hru poháňa len detská fantázia – hračka tak rozvíja kritické myslenie, schopnosť riešenia problémov a prináša deťom možnosť zakúsiť radosť zvlastných výtvorov.
 • Otvorte balenie a nápaditá hra sa môže začať. Vďaka jednoduchému a jasnému návodu sa deti môžu ihneď pustiť do stavania a hrania so začiatočníckymi modelmi. A keď raz začnú, tvorivá zábava nemá konca-kraja.
 • Každá súprava v edícii LEGO® Classic prekypuje nápadmi a inšpiráciou. Kombinácia kociek a dielov podnecuje nekonečné a neobmedzené hranie. Rozvíjanie tvorivého myslenia u detí nebolo ešte nikdy také zábavné a intuitívne.
 • LEGO® stavebnicové kocky spĺňajú najprísnejšie normy v hračkárskom odvetví, takže sú vždy konzistentné, kompatibilné a ľahko sa skladajú dokopy a rozpájajú – a takto je to už od roku 1958.
 • LEGO® kocky a dieliky nechávame spadnúť, ohrievame ich, stláčame, skrúcame a analyzujeme. Chceme vás tak uistiť, že každá stavebnica spĺňa najprísnejšie globálne normy v oblasti bezpečnosti.

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..