Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO 21316 Flintstonovci

Vychutnvaj si yabba dabba zbavu u Freda Flintstonea doma!

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Flintstonovci
SKU 21316
EAN 5702016396300
Kusy 748
Séria LEGO Ideas
Cena LEGO 59,99 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

Zabávaj sa hraním sa na moderný život na predmestí Bedrocku v dobe kamennej s touto zberateľskou hračkou 21316 Flintstonovci od LEGO Ideas! V nádherne nostalgickej stavebnici nájdeš dom Flintstoneovcov a ich ikonické rodinné auto. Dom s množstvom detailov obsahuje odnímateľnú strechu pre jednoduchšiu hru, otvárateľné predné dvere, gauč, televízor, konferenčný stolík, bowlingovú guľu, prvky kolkov a taktiež podstavec znázorňujúci zelenú záhradu so zostaviteľnou palmou. Postav si vlastné flintstoneovské vozidlo, do ktorého môžeš posadiť 4 minifigúrky. Obsahuje aj prvok zaťahovacej textilnej strechy a upevniteľného dinosaurieho rebra, ktoré budú uvedené ako novinky v marci 2019. Prvý animovaný televízny seriál vôbec, ktorý sa vysielal v hlavnom vysielacom čase. Prvýkrát bol odvysielaný v Amerike v 60-tych rokoch a odvtedy si ho po dlhú dobu obľúbili rodiny na celom svete. Stavebnica sa dodáva s minifigúrkami postavičiek z kresleného seriálu – Fredom Flintstoneom, jeho ženou Wilmou Flintstoneovou a ich priateľmi Barneym a Betty Rubbleovcami. Stvárňuj si s nimi vydarené vtipné scény alebo si jednoducho stavaj a vystavuj tento populárny klasický model od LEGO Ideas.

  • Táto LEGO stavebnica obsahuje 4 minifigúrky postavičiek z kresleného seriálu, ktoré budú uvedené ako novinky v marci 2019: Freda Flinstonea, Wilmu Flinstoneovú, Barneyho Rubblea a Betty Rubbleovú.
  • Dom Flintstoneovcov obsahuje odnímateľnú strechu pre jednoduchšiu hru, otvárateľné predné dvere, závesy s koľajničkami, gauč, televízor s anténou, kuchynský drez, stôl a telefón, krb, obraz na stenu, konferenčný stolík s misou na ovocie s prvkami ovocia, zostaviteľnú stojanovú lampu s tienidlom, debničku s bowlingovou guľou a 3 prvkami kolkov. Taktiež obsahuje podstavec znázorňujúci zelenú záhradu so zostaviteľnou palmou, 2 kvetináče a prvky kvetov, rastlín a 2 fliaš na mlieko.
  • Obsahuje zostaviteľnú poštovú schránku s nápisom „Flintstoneovci“ a tiež prvok listu.
  • Flintstoneovské auto zostavené z LEGO kociek obsahuje 4 sedadlá pre minifigúrky, 2 kolesá z parných valcov, prvok zaťahovacej textilnej strechy, ako aj upevniteľné dinosaurie rebro, ktoré budú uvedené ako novinky v marci 2019.
  • Táto kreatívna stavebnica je vybavená knižočkou s návodom na stavanie, humornými faktmi o Flintstoneovcoch a informáciami o tvorcovi – fanúšikovi a LEGO dizajnéroch tejto úžasnej retro stavebnicovej súpravy.
  • Postav si a vystav túto zberateľskú stavebnicu alebo si stvárňuj obľúbené scény z tohto klasického amerického animovaného sitkomu Flinstoneovci.
  • Dom Flintstoneovcov v Bedrocku meria viac ako 12 cm na výšku, 16 cm na šírku a 12 cm do hĺbky.
  • Flintstoneovské auto meria viac ako 6 cm na výšku, 11 cm na dĺžku a 7 cm na šírku.

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..