Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO 123 Sesame Street 21324

Zostaviten LEGO model Sesame Street so 6 kultovmi postavami

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO 123 Sesame Street
SKU 21324
EAN 5702016819953
Kusy 1367
Séria LEGO Ideas
Vek 18+ vek
Cena LEGO 119,99 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

Seriál Sesame Street je už viac ako 50 rokov obľúbenou televíznou show v mnohých rodinách. Teraz si môžete vytvoriť vlastnú farebnú verziu fenoménu 123 Sesame Street z LEGO kociek a prežiť klasické scény s touto úžasnou stavebnicou na vystavenie zo série LEGO Ideas (21324) pre dospelých.

Okamžite rozpoznateľné detaily
V budove na ulici Sesame Street 123 je bytík Berta a Ernieho, Elmova izbu a Bertov vtáčí domček na streche. Sú tu aj autentické detaily a doplnky, ktoré fanúšikov isto potešia. Aby bola scéna ikonického rohu ulice úplná, nechýba ani obchod pána Hoopera, Big Birdovo hniezdo, odpadkový kôš, kde žije Oscar the Grouch, a mnoho ďalšieho. Táto súprava obsahuje minifigúrky postavičiek zo Sesame Street, ktoré rozprúdia nápaditú zábavu: Elma, Cookie Monstera, Berta a Ernieho, ako aj figúrky Oscara the Groucha a Big Birda.

Skvelý tip na darček
Tento model je súčasťou zbierky LEGO stavebníc, ktoré sú navrhnuté tak, aby pomáhali dospelým relaxovať cielene kreatívnym spôsobom. Skvelo sa hodí ako úžasný darček pre vás, vašu rodinu či fanúšikov seriálu Sesame Street, LEGO zanietencov alebo milovníkov tvorivých projektov.

  • Povedzte všetkým, ako sa dostanú na ulicu Sesame Street, a oživte si tak pri stavaní a vystavovaní tejto súpravy zo série LEGO Ideas (21324) nostalgické spomienky. Súprava obsahuje ikonickú budovu Sesame Street 123 i obchod pána Hoopera.
  • Súprava obsahuje minifigúrky Elma, Cookie Monstera, Bertieho a Ernieho a tiež figúrky Oscara the Groucha a Big Birda. Tiež tu nájdete figúrky červíka Slimeyho, zlatej rybky Dorothy, plyšového medvedíka a gumovej kačičky.
  • Model budovy Sesame Street 123 obsahuje Elmovu izbu a bytík Berta a Ernieho aj s ich ikonickým portrétom a Ernieho kúpeľňou. Nájdete tu však ešte oveľa viac detailov a doplnkov, ktoré fanúšikov isto potešia.
  • Na rohu ulice Sesame Street sa nachádza aj obchod pána Hoopera, Big Birdovo hniezdo, odpadkový kôš Oscara the Groucha a mnoho ďalšieho. Vďaka tomu všetkému je táto stavebnica s 1 367 dielikmi zábavnou príležitosťou, ako kvalitne stráviť čas pri samostatnej hre alebo hre s rodinou.
  • Model meria vyše 24 cm na výšku, 36,2 cm na šírku a 21 cm do hĺbky. Neprehliadnuteľný výstavný model do vášho domova tiež môže poslúžiť ako najlepší darček pre fanúšikov seriálu Sesame Street či milovníkov tvorivých projektov vo vašom okolí.
  • Za ulicou Sesame Street je Sesame dielňa, nezisková organizácia s cieľom pomôcť deťom na celom svete, aby z nich vyrástli múdri, silní a láskaví ľudia.
  • Vďaka jednoduchému návodu budete môcť stavať s radosťou a istotou, a to aj ak ste vo svete LEGO stavebníc nováčikom. Súčasťou je aj ilustrovaná brožúra o histórii Sesame Street, návrhárovi – fanúšikovi tejto súpravy a ďalšie.
  • Táto súprava zo série LEGO Ideas pre dospelých je súčasťou kolekcie inšpiratívnych zostaviteľných modelov špeciálne navrhnutých pre vás, náročných milovníkov tvorivých projektov, ktorí hľadáte zábavu a tvorivé aktivity, prostredníctvom ktorých sa dá uniknúť zo všednej každodennosti a sústrediť myseľ na jednu vec.
  • LEGO kocky spĺňajú najvyššie normy v hračkárskom odvetví. To znamená, že sú konzistentné, kompatibilné a vždy sa dajú ľahko spájať aj rozpájať. Robíme to tak už od roku 1958.
  • LEGO kocky a dieliky nechávame spadnúť, ohrievame ich, stláčame, skrúcame a analyzujeme. Chceme sa tak uistiť, že každý LEGO set spĺňa najprísnejšie globálne normy v oblasti bezpečnosti.

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..