Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO 21324 123 Sesame Street

Zostaviteľný LEGO model Sesame Street so 6 kultovými postavami

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO 123 Sesame Street
SKU 21324
Kusy 1367
Séria LEGO Ideas
Vek 18+ vek
Cena LEGO 119,99 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

  • Povedzte všetkým, ako sa dostanú na ulicu Sesame Street, a oživte si tak pri stavaní a vystavovaní tejto súpravy zo série LEGO® Ideas (21324) nostalgické spomienky. Súprava obsahuje ikonickú budovu Sesame Street 123 i obchod pána Hoopera.
  • Súprava obsahuje minifigúrky Elma, Cookie Monstera, Bertieho a Ernieho a tiež figúrky Oscara the Groucha a Big Birda. Tiež tu nájdete figúrky červíka Slimeyho, zlatej rybky Dorothy, plyšového medvedíka a gumovej kačičky.
  • Model budovy Sesame Street 123 obsahuje Elmovu izbu a bytík Berta a Ernieho aj s ich ikonickým portrétom a Ernieho kúpeľňou. Nájdete tu však ešte oveľa viac detailov a doplnkov, ktoré fanúšikov isto potešia.
  • Na rohu ulice Sesame Street sa nachádza aj obchod pána Hoopera, Big Birdovo hniezdo, odpadkový kôš Oscara the Groucha a mnoho ďalšieho. Vďaka tomu všetkému je táto stavebnica s 1 367 dielikmi zábavnou príležitosťou, ako kvalitne stráviť čas pri samostatnej hre alebo hre s rodinou.
  • Model meria vyše 24 cm na výšku, 36,2 cm na šírku a 21 cm do hĺbky. Neprehliadnuteľný výstavný model do vášho domova tiež môže poslúžiť ako najlepší darček pre fanúšikov seriálu Sesame Street či milovníkov tvorivých projektov vo vašom okolí.
  • Za ulicou Sesame Street je Sesame dielňa, nezisková organizácia s cieľom pomôcť deťom na celom svete, aby z nich vyrástli múdri, silní a láskaví ľudia.
  • Vďaka jednoduchému návodu budete môcť stavať s radosťou a istotou, a to aj ak ste vo svete LEGO® stavebníc nováčikom. Súčasťou je aj ilustrovaná brožúra o histórii Sesame Street, návrhárovi – fanúšikovi tejto súpravy a ďalšie.
  • Táto súprava zo série LEGO® Ideas pre dospelých je súčasťou kolekcie inšpiratívnych zostaviteľných modelov špeciálne navrhnutých pre vás, náročných milovníkov tvorivých projektov, ktorí hľadáte zábavu a tvorivé aktivity, prostredníctvom ktorých sa dá uniknúť zo všednej každodennosti a sústrediť myseľ na jednu vec.
  • LEGO® kocky spĺňajú najvyššie normy v hračkárskom odvetví. To znamená, že sú konzistentné, kompatibilné a vždy sa dajú ľahko spájať aj rozpájať. Robíme to tak už od roku 1958.
  • LEGO® kocky a dieliky nechávame spadnúť, ohrievame ich, stláčame, skrúcame a analyzujeme. Chceme sa tak uistiť, že každý LEGO set spĺňa najprísnejšie globálne normy v oblasti bezpečnosti.

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..