Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO 21327 Písací stroj

Postav si klasický písací stroj v LEGO štýle

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Písací stroj
SKU 21327
Kusy 2079
Séria LEGO Ideas
Vek 18+ vek
Cena LEGO 199,99 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

  • Prebuď v sebe nostalgické spomienky alebo zaujmi zvedavé hlavičky mladších fanúšikov, ktorí skutočný písací stroj ešte nevideli, s týmto výstavným modelom zo série LEGO® Ideas (21327), ktorý sa pohybuje a znie ako skutočný exemplár.
  • Pozostáva z písacieho zariadenia, ktoré sa vždy po ťuknutí klávesy zdvihne, písacieho vozíka, ktorý sa hýbe počas písania, a valca, do ktorého môžeš vložiť svoj papier.
  • Dizajn je inšpirovaný klasickým písacím strojom, ktorý používal zakladateľ LEGO Group, Ole Kirk Kristiansen.
  • Súčasťou je brožúrka s listom napísaným a podpísaným Thomasom Kirkom Kristiansenom, ktorý je členom rodiny LEGO Group, v 43 rôznych jazykoch. Vyber si svoj jazyk a vlož list do písacieho stroja.
  • Tento nostalgický zberateľský model je skvelou voľbou pre kvalitne strávený čas osamote alebo s rodinou a zároveň jedinečný darček na narodeniny alebo Vianoce pre teba, LEGO® fanúšikov, spisovateľov a milovníkov retro predmetov.
  • Model písacieho stroja meria vyše 11 cm na výšku, 27 cm na šírku a 26 cm do hĺbky a je pôvabným výstavným kúskom, ktorý si môžeš vyfotiť a fotky zdieľať s kamarátmi.
  • Tento 2 079-dielny model sa navyše dodáva s ilustrovanou brožúrkou, v ktorej je uvedené meno dizajnéra spomedzi radu LEGO® fanúšikov, spolu s menami ďalších LEGO dizajnérov, ako aj podrobný návod, ktorý ťa prevedie náročným procesom stavania.
  • Táto stavebnica pre dospelých patrí do kolekcie vzrušujúcich LEGO® Ideas modelov vyrobených spoločnosťou LEGO Group na základe dizajnov z radu fanúšikov, za ktoré zahlasovali tisícky fanúšikov LEGO stavebníc.
  • Už od roku 1958 spĺňajú LEGO® komponenty prísne normy v odvetví s cieľom zaistiť, aby boli kompatibilné a vždy sa konzistentne spájali do pevných modelov!
  • LEGO® kocky a dieliky testujeme všemožnými spôsobmi, aby sme sa uistili, že spĺňajú náročné globálne normy v oblasti bezpečnosti.

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..